Netvarka ir smarvė vyro bute seniūnijos darbininkus pavertė namų tvarkytojais

V. Leščinskienės nuotr.
Seniūnė Kristina Undzėnienė paprašė biržiečio Vlado Kaziliūno palaikyti tvarką savo bute – seniūnijos iniciatyva vyro butas buvo iškuoptas, bet jeigu Vladas pats nepalaikys tvarkos, greit vėl pasklis smarvė ir musės.
„Gal nesibarame“,- prašo Biržų miesto, Vėjo gatvės daugiabučio gyventojas Vladas Kaziliūnas, sulaukęs Biržų miesto seniūnijos seniūnės Kristinos Undzėnienės pastabos pačiam pradėti rūpintis savo namų tvarka. Seniūnija, nors jai svetimų namų tvarkyti nepriklauso, iš geros valios iškuopė jo butą, tik... ar ilgam? „Greičiausiai dėl visko kalta Vlado priklausomybė...“,- atsiduso seniūnė.

Surinko šiukšles, išnaikino muses

Apie viską nuo pradžių. Dar prieš kelias savaites į Biržų miesto seniūniją kreipėsi nepatenkinti V. Kaziliūno kaimynai ir skundėsi, kad negali atsidaryti savo butuose orlaidžių, nes pro jas iš vyriškio buto sklindanti nosį riečianti smarvė.

Pasak K. Undzėnienės, pasitelkus pagalbininkus, dirbančius visuomenei naudingus darbus, teko nemažai paplušėti, kad gyventojo butas būtų sutvarkytas.

„Vaizdas buvo tragiškas – vien šiukšlės, skudurai, tuščia alkoholio tara, o po butą net skraidė musių kamuoliai. Netvarkai dingus, išgaravo ir tvaikas. Dabar čia dar palyginus tvarkinga, bet jei Vladas pats nepalaikys tvarkos, greit butas taps toks pats, koks buvo“,- nerimavo seniūnė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/