Netikėtas klausimas priimti sprendimo nesutrukdė

B. Petkevičiūtės nuotr.
Tarybos posėdyje, svarstant klausimą dėl paminklo Kristupui Radvilai Perkūnui Biržuose statybos, tarybos narė Dominyka Tribienė paklausė – ar derėtų pasirašyti partnerystės sutartį su teisiamais asmenimis?
Antradienį vykusiame savivaldybės tarybos posėdyje buvo svarstoma, ar pritarti partnerystės sutarčiai dėl paminklo Kristupui Radvilai Perkūnui statybos Biržuose, J. Bielinio gatvėje, priešais Reformatų bažnyčią. Tarybos narė Dominyka Tribienė, uždavusi klausimą savivaldybės administracijos direktorei Irutei Varzienei, kai kuriuos posėdžio dalyvius... pribloškė, tačiau partnerystės sutarčiai rajono politikai visgi pritarė.

Priminė skaudulius

Pritardama šiam sprendimui, rajono taryba įpareigojo savivaldybės administracijos direktorę Irutę Varzienę pasirašyti sutartį su VšĮ „Kristupo Radvilos Perkūno paminklo fondas“. Apie idėją statyti paminklą posėdžio dalyviams papasakojo ir pats fondo vadovas Viktoras Rinkevičius. Po pristatymo tarybos narė Dominyka Tribienė rėžė netikėtą klausimą I. Varzienei, kuris, akivaizdu, „pastatė“ į nepatogią padėtį ne tik ją, bet ir buvusį Seimo narį V. Rinkevičių.

“Ar administracijos direktorei nekyla abejonių dėl tokios partnerystės sutarties pasirašymo, juk parašą vis dėlto dedate jūs, o kitoje pusėje yra ir teisiamų asmenų?“- į administracijos direktorę kreipėsi politikė. Ji mintyje turėjo asmenis, kurie dėl galimos korupcijos minimi byloje.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com