Netikėta sėkmė: būdamos trejų aplenkė dvigubai vyresnius ir pelnė sidabrą

V. Morkvėnaitės nuotr.
Antros vietos nugalėtojos spindėjo iš laimės. Dešinėje S. Šernaitė ir J. Galvanauskaitė.

Savaitgalį Biržų šokėjai vyko į Kauno Žalgirio krepšinio akademijoje vykusias respublikines hiphopo taurės varžybas „Street Art championship“. Daugiausia laimės varžybose atnešė mažųjų pergalė.

Šiemet Biržams atstovavo net 10 šokėjų iš šokių namų „Pa.shock“. Paaugliai varžybose pirmą kartą jėgas išbandė pažengusiųjų kategorijoje. Nors prizinių vietų neužėmė, šokių mokytoja Veronika Morkvėnaitė pasakojo, kad didelis laimėjimas, jog visos merginos praėjo atrankas, ketvirtfinalius bei pusfinalius. Beatričei Bružaitei sekėsi geriausiai. Šokėja, varžydamasi su dar 49 varžovais, nukeliavo iki pat finalo, tačiau pritrūko nedaug ir užėmė 4-ąją vietą.

Pirmą kartą čempionate dalyvavusios mažiausios „Pa.shock“ šokėjos, vos trejų metų Sofija Šernaitė ir jos bendraamžė Jorė Galvanauskaitė pateikė didžiausią staigmeną. Jos varžėsi grupėje, kurioje dalyvavo net 60 dalyvių iki 6 metų amžiaus. Nepaisant visų sunkumų merginos iškovojo 2-ąją vietą. Mažosios šokėjos į Biržus parvežė sidabro medalius. Mergaitės yra dėl to yra labai laimingos ir užsidegusios tobulėti dar labiau. Veronika Morkvėnaitė pastebėjo, kad mažylės su medaliais ant kaklo šoka daug linksmiau.

Ž. Katkūnaitės inf.