NEMUNĖLIO RADVILIŠKIO SENIŪNIJA RENKA SAVO GERADARĮ

Medinė navigacija. Nemunėlio Radviliškis, Biržų r.
Geri darbai - visuomet aktualūs, o žmonės, kurie juos daro - verti pagarbos. Todėl Nemunėlio Radviliškio seniūnija nusprendė išsirinkti savo geradarį. Siūlyti kandidatus nominacijai buvo kviečiamos visos šio krašto bendruomenės.

Pasiūlymų gausa ypač pasižymėjo Germaniškio bendruomenė.
Germaniškiečiai siūlė į nominantus įrašyti Genovaitę Vaitkevičienę už kaimo erdvių, bažnyčios aplinkos priežiūrą, puošimą švenčių progomis iš asmeninių lėšų. Nepamiršo Gintaro Kavoliūno už jo triūsą bendruomenės labui, o Linas Vaitkevičius buvo minimas dėl jo finansinės paramos organizuojamuose renginiuose.
Vitai Vaitkevičienei buvo dėkojama už jos nesavanaudišką 4 mėnesių pagalbą kaimynams, tvarkant jų ūkį ir buitį.
Alei Pocienei buvo dėkojama už daugiametį rūpestį globojant senyvus, vargstančius žmones. Buvo dėkojama Ričardui Klyviui už jo pagalbą renginiuose, Alvidui Drevinskui – už vienkiemiuose kelių išlaisvinimą nuo sniego, Linai Grigaitei – už savo lėšomis kaimo erdvių puošimą, už ligonei vaistų atvežimą iš Skaistkalnės.
Nemunėlio Radviliškio miestelio gyventojai buvo dėkingi Angelei Šarnienei. Dalei Vaitaitienei dėkojo už benamių gyvūnėlių priežiūrą, maitinimą. Ypač gyventojų padėkos žodžių nusipelnė Dalia Baniukaitienė už kuklumą, už nuoširdumą, už begalinį atsidavimą keletą mėnesių globojant trijų metukų mergytę.
Yra dėkojama Astos ir Romualdo Misevičių šeimai už 4 metus finansinę paramą vykusiose kultūros namų organizuojamose Kraštiečių šventėse.
Suosto bendruomenės nariai pritarė iniciatyvai išrinkti seniūnijos Geradarį, tačiau nuomonės neišreiškė. Pakalbintas bendruomenės pirmininkas Ramūnas Vėjelis sakė, kad Suoste gyvena labai geri žmonės ir išskirti kažkokio vieno negalintis, kad neįžeistų kitų. Pasak Ramūno, kiekvienas bendruomenės narys prisideda visur, kur reikia ir tiek, kiek išgali.
Pučiakalnės bendruomenės „Facebook“ paskyroje peržiūrų ir komentarų nesulaukta.