NEMATAU PRASMĖS DIRBTI TOKIOJE TARYBOJE

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Spaudoje pasirodžius informacijai, kad nutariau pasitraukti iš Biržų rajono savivaldybės tarybos, sulaukiau ir vis dar sulaukiu nemažai rajono žmonių, ypač jaunimo, skambučių, žinučių ir laiškų su pagrindiniu klausimu – kodėl? Nepajėgdama visiems asmeniškai atsakyti ir paaiškinti tokio savo sprendimo priežasčių ir aplinkybių, noriu tai padaryti per spaudą, kad nebūtų kuriamos nepagrįstos istorijos, įvairiausi gandai ir apkalbos.

Pirmas argumentas: NEIGIAMAI VERTINU MERO DARBĄ IR JO BEI TARYBOS ATASKAITĄ.

Dirbdama visada siekiau maksimalių rezultatų, norėjau, jog darbas duotų konkrečius rezultatus, nemėgau tuščiažodžiavimo. Šiandien aš negaliu eiti prieš save, prieš savo vertybes, prieš krašto žmonių interesus, todėl negaliu teigiamai vertinti tarybos ir mero „darbų“ bei ataskaitos. Rašau žodį „darbų“ kabutėse, nes... na, manau, ir patys suprantate. Jau nesuskaičiuoju, kiek kartų girdėjau jus, mieli biržiečiai, ironizuojant, jog meras sugeba tik padėkas teikti ir per socialinius tinklus žmones su gimtadieniu sveikinti. „O kur kiti darbai, reikalingi žmonėms, mūsų miesto ir rajono šiandienai ir ateičiai?“ – klausėte jūs.

Negalėjau ir negaliu jums atsakyti, nors, būdama savivaldybės tarybos nare, turėčiau. Nėra tų darbų, nematau ir savivaldybės vadovų pastangų, kad būtų kitaip. Savivaldybės taryba irgi daugeliu atveju ne SPRENDŽIA, bet TVIRTINA jau įvykusį faktą. Mažų mažiausiai juokinga, jei ne graudu, kai tarybai svarstyti teikiamas sprendimo projektas dėl medicinos punktų uždarymo, kurie jau nebeveikia, kai kurie – net nuo 2017 metų. Ta pati situacija ir su UAB „Litesko“. Tarybos nariai 2022 metais priversti tvirtinti investicijas, kurias įmonė įgyvendino dar 2017, 2018 ar 2019 metais. Kas gali dabar atsakyti, ar tos investicijos buvo naudingos, reikalingos, būtinos? Kiek jos padidino centralizuotai teikiamos šilumos kainą gyventojams?

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/