Nebenaudojamos pašto dėžutės – kieno rūpestis?

I. Butkevičiūtės nuotr.
Metalinės senosios pašto dėžutės – galvos skausmas ir gyventojams, ir Širvėnos seniūnijos seniūnui, o „Lietuvos pašto“ atstovai sako, kad jų pašalinti taip pat negali – ne jų turtas.
Širvėnos seniūnijos, Biržų kaimo gyventojai seniūnui Sauliui Eigirdui davė užduotį – nuimti sovietinius laikus menančias metalines pašto dėžutes. Tačiau seniūnas patikino, kad šis darbas nėra toks paprastas.

Seniūnija neturi teisės, paštas – irgi?

Anot S. Eigirdo, vadinamieji pašto dėžučių blokai, gyventojų teigimu, nereikalingi, nes visi turi įsirengę dėžutes korespondencijai prie savo namų.

„Nuimti tų dėžučių mes negalime, nes tai – ne mūsų nuosavybė. Įdomu tai, kad jos – ir ne pašto nuosavybė. Neseniai kreipiausi į „Lietuvos paštą“ ir gavau atsakymą, kad jie tų dėžučių pašalinti irgi negali“,- teigė S. Eigirdas.

Jis svarstė, kad visai neatmestinas variantas, jog senosiomis pašto dėžutėmis dar vienas kitas gyventojas naudojasi. „Ne kartą minėjau, kad visiems neįtiksi ir nepatiksi. O kas bus, jeigu nuėmę dėžutes, sulauksime pikto skundo, kodėl taip pasielgėme?“ – komentavo seniūnas. Tačiau visai kas kita, jei tos dėžutės iš tikrųjų nebenaudojamos stovėtų ir rūdytų.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/