Nausėdžių kaimo šventėje netrūko skambių dainų ir šokių

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Romantiškas dainas dovanojo Romas Dambrauskas.
Nausėdžių kaimo gyventojai gimę po laiminga žvaigžde – šeštadienį aplinkui plaukę pilki debesys juos aplenkė ir nesugadino svarbiausios metų šventės „Mūsų vaikų vaikai“. Joje susirinko muzikos garsų ir pabuvimo kartu pasiilgę kraštiečiai ir svečiai.

Šventę pradėjo Nausėdžių kultūros namų meno kolektyvai, vadovaujami meno vadovės Irinos Šakuro. Sukosi šokėjai, dainomis stebino vokalinis ansamblis, pasirodė moterų duetas iš Gulbinėnų. Šventės metu visus susirinkusius kareiviška koše vaišino jaunieji šauliai. Jų vadas Vidutis Šeškas pasakojo, kad šventės dalyviai turėjo progą savo jėgas išbandyti šaudymo rungtyje. „Vaikams sekėsi daug geriau, nei suaugusiems“,- neslėpė V.Šeškas.

Šventėje taip pat sutikome jau pažįstamų veidų. Žmonės džiaugėsi, kad rajone vyksta tokie smagūs renginiai, todėl į juos suvažiuoja ne tik vietiniai, bet ir Biržų miesto, atokesnių kaimelių gyventojai. Šįkart šventės vinimi tapo romantiškų dainų atlikėjas, estrados legenda – Romas Dambrauskas. Dainininkas nausėdiškiams ir kaimo svečiams dovanojo šlageriais tapusius kūrinius ir juos atliko kartu su publika.