Naujovė Biržų katalikų bažnyčioje – jau galima aukoti banko kortele

Bažnyčios nuotr.
Nuo šiol Biržų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje aukas galima skirti ne tik grynaisiais pinigais, bet ir moderniu būdu – banko kortelę pridėjus prie specialaus skaitytuvo, tereikės nurodyti pinigų sumą.
Nuo šiol Biržų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje aukoti galima ne tik grynaisiais pinigais, bet ir banko kortele. Tereikės pasirinkti norimą aukoti sumą ir prie specialaus aparato pridėti banko kortelę. Pasak parapijos klebono kunigo Jono Morkvėno, anokia čia naujovė – didmiesčių bažnyčiose tokia aukojimo galimybė jau seniai gyvuoja.

Nuomonės įvairios

„Atsižvelgdami į vis didėjantį poreikį auką bažnyčioje palikti ne grynaisiais pinigais, bažnyčioje įrengėme banko kortelių skaitytuvą – terminalą. Jame Šv. Mišių rinkliavos aukas, parapijos išlaikymo aukas (pvz. šiluma, elektra) ar aukas už sudėtines Šv. Mišias galima palikti pasinaudojus banko kortele arba jūsų mobiliuoju telefonu“,- tokia naujiena Biržų katalikų bažnyčioje savaitgalį pasidalino klebonas kunigas J. Morkvėnas.

Šios žinios, kaip įprasta, pro akis nepraleido kai kurie interneto „asai“, naujovę pavadinę visišku „išnaglėjimu“.

“Jeigu ateitų Jėzus Kristus ir pamatytų Jūsų tokius baisius darbus, išvarytumėte Jėzų iš bažnyčios. Jėzus skelbė Evangeliją, bet nei iš vieno neėmė skatiko“,- komentavo viena moteris. Jai pritarė kita komentatorė, teigdama, kad bažnyčioje „modernizmas nereikalingas“. O štai kita tikinčioji palaikė tokią iniciatyvą, sakydama, kad “Jėzui nereikėjo elektros ir šilumos“, suprask – tad ir pinigų niekam nereikėjo.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/