Naujoji vicemerė A.Garšvaitė: Kritikuoti žymiai lengviau, nei pačiam dirbti

E. Prunskaus nuotr.
A. Garšvaitė teigia, kad jau teko pereiti kritikos strėlių laviną. Ji neturi iliuzijų, kad šįkart bus kitaip.
Biržų rajono politikos padangėje istorijos pedagogės Audronės Garšvaitės žvaigždė sužibo prieš keturiolika metų, kai ji pirmą kartą tapo tarybos nare. Tiesa, ilgametė socialdemokratų lyderė reikšmingų pareigų iki šiol neužėmė. Vakar Biržų rajono savivaldybės taryba slaptu balsavimu patvirtino A. Garšvaitę mero pavaduotoja. 18 tarybos narių balsavo už, 4 – susilaikė, 2 buvo prieš. “Biržiečių žodis” pasiteiravo 65 metų vicemerės apie situaciją mūsų krašte ir planuojamus nuveikti darbus.

“BŽ”: Su kokiomis nuotaikomis kandidatuojate į Biržų rajono mero Vyto Jarecko pavaduotojas?

A.Garšvaitė: Su dideliu nerimu. Situacija man neįprasta. Laukia didžiulė atsakomybė. Neslėpsiu, kad darbo sferą nelengva keisti, ypač išdirbus tiek metų pedagoge. Aišku, darbo pobūdis savivaldybėje kažkiek panašus, tačiau tuo pačiu metu ir skiriasi. Sprendimą kandidatuoti į vicemeres teko priimti, nes susiklostė tokia politinė situacija. Buvome opozicijoje, tačiau dabar esame valdančiojoje daugumoje ir būtų neatsakinga atsisakyti užimti pareigas. Jeigu eini į politiką, turi su tuo susitaikyti, kad kažkada teks prisiimti atsakomybę. Aišku, kritikuoti žymiai lengviau, nei pačiam dirbti.

“BŽ”: Ar suprantate, kad dabar oponentų ir rajono gyventojų kritikos strėlės bus nukreiptos į Jus?

A.Garšvaitė: Tai labai gerai suprantu. Atvirai sakant, pirmoje savo kadencijoje teko per tai praeiti. Nors vadovaujančių pareigų ir neužėmiau, tačiau kritikos gavau sočiai.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

E. Prunskaus nuotr.
A. Garšvaitė teigia, kad jau teko pereiti kritikos strėlių laviną. Ji neturi iliuzijų, kad šįkart bus kitaip.