Mokinių maitinimas – tėvai pasipiktinę, o mokykla laukia... dialogo

V. Leščinskienės nuotr.
Tėvai nepatenkinti Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos mokinių maitinimu – esą vaikai namo grįžta alkani ir pikti, nes valgyklos maistas neskanus. Tačiau gimnazijos vadovybės teigimu, maistas yra paprastas ir valgomas, bet jeigu vaikai nenori valgyti valgykloje, tai nepriversi.
„Mūsų vaikai kasdien iš mokyklos grįžta namo alkani ir pikti. O priežastis paprasta – neskanus mokyklos valgyklos maistas“,- piktinosi Vabalninko Balio Sruogos gimnaziją lankančių mokinių tėvai. Panašios problemos egzistuoja ir kitose rajono ugdymo įstaigose, o jų galimas sprendimo būdas – pakeisti maitinimo tiekėją.

Ragina imtis priemonių

„Nieko nebus, kol maitinimo tiekėjas nesikeis. Mokyklai maistą dabar tiekia ta pati įmonė, kur valgydina Biržų ligoninės pacientus. O ligoninės maistas, tai... patys įsivaizduojate. Manau, mokykla turi imtis priemonių. Kiek pasikalbame su kitais tėvais, tai metų metais tas pats – vaikai sako, kad nenori valgyti valgyklos maisto, nes jis beskonis, neišvaizdus ir... niekas nesikeičia. Suprantame, kad mokyklai neįdomu, ar tavo vaikas pavalgęs karštų pietų, ar ne, visiškai nerūpi jiems“,- stebisi mokinių tėvai.

Jie kol kas nemato kitos išeities, todėl kasdien savo atžaloms duoda kišenpinigių, kad per pertrauką parduotuvėje galėtų ką nors nusipirkti ir užkąsti. „Nė vieni sveikai mąstantys tėvai nenori, kad jų vaikai mistų picutėmis ir spurgomis iš „Maximos“, bet... nėra kitos išeities“,- sakė tėvai.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com