Mokėdama už savo priežiūrą senolė gyvena tarp šiukšlių

Irenos nuotr.
Už netinkamai atliekamas lankomosios priežiūros paslaugas mokanti senutė pati skųstis bijo.
Į redakciją kreipėsi moteris, susirūpinusi pažįstamos senolės priežiūra. Apsilankiusi beveik 90 metų sulaukusios močiutės bute, moteris nustėro: maistas supelijęs, kambariuose dulkių kamuoliai, ant grindų išdrabstytos šiukšlės. O dieną prieš, pas senolę buvo atvykusi ją prižiūrinti lankomosios priežiūros darbuotoja, kuri močiutės žodžiais, laiką praleido „koją ant kojos“ sukryžiavusi. Įdomu, ar toks veiksmas yra įtrauktas į jos pareigas?

Moteris pratrūko

Apie liūdną senutės, gyvenančios Biržų rajone, buitį papasakojusi Irena (vardas pakeistas, redakcijai žinomas) teigė, kad močiutė yra sena jos pažįstama, tad karts nuo karto ją aplanko, nuneša maisto, pasikalba. Tačiau pas ją apsilankiusi po švenčių, moteris pratrūko.

-Praėjusią savaitę užėjusi į butą pasibaisėjau: baisi netvarka, duona supelijusi, kefyro galiojimas pasibaigęs dar anais metais, visur pilna šiukšlių, trupinių, svetainėje ant palangės centimetras dulkių. Šiek tiek aptvarkiau, išnešiau gal tris maišus šiukšlių. O pikčiausia, kad dieną prieš mano apsilankymą buvo atėjusi močiutę prižiūrinti socialinė darbuotoja, kuriai priklauso tą tvarką namuose palaikyti. Tad nesuprantu, kokios yra tų darbuotojų pareigos, jei po jų vizito reikia kitiems viską kuopti?- piktinosi Irena. Moteris pasakojo, kad senolė, kuriai greit sueis devyniasdešimt, gerai nebemato, tad neįžiūrėdama galiojimo datų ant pakuočių ar pelėsių ant maisto produktų, juos ir suvartoja. O paskui negaluoja.

Toliau skaitykite elektroninėje laikraščio versijoje (PDF 3 Eur/mėn.) http://old.skrastas.lt/subscription2/form.php?paper_type=E