Moderni įranga ir profesionalūs veterinarijos gydytojai padeda gelbstint gyvūnus

Ž. Maniko nuotr.
''Vizgio'' veterinarijos klinikoje dirba trys savo darbą išmanantys veterinarijos gydytojai: (iš dešinės) Deimantė Ščevinskaitė, Eitvydas Merkis ir Ingrida Šarkūnaitė. Jie didžiuojasi galėdami dirbti naujuoju pacientų stebėsenos monitoriumi, kuris labai reikalingas operacijų metu.
Prieš beveik trejus metus Biržuose duris atvėrusi moderni ir bene vienintelė Lietuvoje tokio lygio veterinarijos klinika – gyvūnų globos namai „Vizgis“ įsigijo naujausią įrangą – pacientų stebėsenos monitorių. Klinikos savininkai sako, kad nuolat atnaujinama įranga, kuri ne tik palengvina veterinarijos gydytojų darbą bet ir užtikrina gyvūnų gyvybines funkcijas operacijos metu.

Investicijos padeda išgelbėti gyvybes

Gyvūnų globos namai atidaryti turint visą reikalingą įrangą veterinarijos klinikoje ir profesionalius veterinarijos gydytojus. Ir tai – ne pabaiga. Globoti, išlaikyti, gydyti ir prižiūrėti likimo ir žmonių abejingumo nuskriaustus gyvūnus, klinikoje surinktų lėšų nepakanka, todėl dalį pinigų, reikalingų beglobiams, dengia pati savininkė. Anksčiau klinika įsigijo rentgeno aparatą, dabar – pacientų stebėsenos monitorių, o planuose – įrengti papildomus kabinetus.

Veterinarijos klinika, kartu su gyvūnų namais, startavo 2020 metų lapkričio mėnesį. Mintis įrengti prieglaudą su klinika savininkams kilo supratus, kad kiekvienam iš gatvės paimtam gyvūnui reikalinga diagnostika, o artimiausios klinikos – Panevėžyje. Vežti gyvūnus į apskrities centrą būtų kainavę daug daugiau, o ir ne visi nelaimėliai būtų turėję šansą išgyventi.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/