R. Čepaitės nuo­tr.
Pradėjus algas ir išmokas mokėti bankiniais pavedimais, nuo rajono centro nutolusių miestelių gyventojai priversti sukti galvą, kaip išsigryninti pinigų.
Pradėjus atlyginimus mokėti tik banko pavedimais, buvo žadama iki liepos 1 dienos įrengti 100 bankomatų mažesniuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Vieną bankomatą planuoja įrengti ir Vabalninke, o kur grynųjų gaus kitų seniūnijų žmonės?

Pasiimti grynųjų važiuoja net į Panevėžį

Vabalninko seniūnijos seniūnas Laimutis Braždžionis sako, kad mieste galimybės išsigryninti pinigus seniai reikėjo. „Jei atvirai, tai dėl pinigų gavimo grynaisiais – tragedija. Vabalninkas turi miesto statusą, o neturi bankomato. Žmonės važiuoja išsiimti grynųjų beveik keturiasdešimt kilometrų į Panevėžį arba beveik trisdešimt kilometrų į Biržus. Gyventojai seniai bankomato pageidavo, bet mes niekuo padėti negalime, nes ne seniūnija juos įrengia. Žinoma, Vabalninke galima išsigryninti pinigus keliose parduotuvėse, turinčiose „Perlo“ terminalą, tačiau tokia galimybė ne visada yra, nes kasoje turi būti grynųjų. Žinau tiek pat, kiek ir jūs, kad bankomatas Vabalninke bus, bet kada – neaišku. Teko girdėti, kad jį statys prie „Maxima“ parduotuvės. Bent jau toks planas“,- kalbėjo L. Braždžionis.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/