Mi­li­jo­nie­riui po­li­ti­kui kri­ti­kos strė­lės — ko­dėl neau­ko­ja?

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Seimo narys Valdemaras Valkiūnas tikino geriau remsiąs rajono renginius ir įstaigas nei kitos šalies oligarchus.
Vieno turtingiausių Seimo narių Valdemaro Valkiūno, kurį į Seimą delegavo biržiečiai, turtas vertinamas maždaug 4,8 mln. eurų, tačiau politikas viešai pareiškė Ukrainai neaukosiąs ir dėl to sulaukė kritikos.

Kodėl Seimo narys V. Valkiūnas nusprendė neremti karo niokojamos šalies ir jos žmonių, kuriems pagalbos išties labai reikia? „Nereikia skaičiuoti svetimų pinigų ir svetimo biudžeto, tegul kiekvienas savo biudžetu rūpinasi. Kur kas svarbiau domėtis perteklinėmis valstybės išlaidomis ir jų panaudojimu. Sukčiavimu galima vadinti tas lėšas, kurios įvardintos kaip nenumatytoms išlaidoms“,- aiškino Seimo narys.

V. Valkiūnas tikino Ukrainos neremsiąs, nes tos šalies oligarchai ir milijardieriai turėtų jausti pareigą aukoti. „Kiek jie parėmė, jeigu dar reikia remti Lietuvos milijonieriams arba paprastiems žmonėms? Aš remiu savo šalies knygų leidimą, vaikų namus, parėmiau vieną Biržų rajono vaikų darželį ir vieną Biržuose vyksiantį respublikinį muzikos renginį. Dėl paramos Ukrainai, tai galiu pasakyti, jog niekam nereikia tiesos, o kai pasakai tai, ką galvoji, kiekvienas savaip „išvarto“. Viskas apversta aukštyn kojom, šaunuoliai tie, kurie bandė sumenkinti“,- sakė politikas.

Jo žodžiais, tie, kurie jį kritikuoja dėl išsakytos nuomonės, jog nerems Ukrainos, bando kiršinti biržiečius, kad ir šie pultų Seimo narį. „Pyksta, kad palaiko Valkiūną. Biržiečiai žino tiesą, kad aš remiu renginius ir nieko neinterpretuoja. Jie turi sveiko proto. Be to, kodėl aš turėčiau visiems sakyti, kiek ir kam skiriu nuosavas lėšas? Nemanau, kad gali prievartauti – negi atsirado diktatūra, ką mylėti, o ko nekęsti“,- piktinosi Seimo narys V. Valkiūnas.