I. Butkevičiūtės nuotr.
Antradienį biržiečiai įteikė merui Kęstučiui Knizikevičiui daugiau nei 3000 parašų – gyventojai prašo peržiūrėti atliekų išvežimo mokesčio pagrįstumą.
Antradienį grupelė biržiečių apsilankė mero kabinete ir perdavė pasirašiusiųjų dėl buitinių atliekų mokesčio sumažinimo lūkesčius – žmonės tikisi, kad meras imsis iniciatyvos peržiūrėti rinkliavos kainas ir metodiką. Biržų rajono gyventojai jaučiasi apgaudinėjami – turi mokėti už paslaugas, kurių faktiškai negauna. „Jūs esate meras, mes jus išrinkome, kad atstovautumėte mūsų, bet ne įmonės interesams“,- sakė susitikimo iniciatoriai.

Į rajono vadovo kabinetą – su reikalavimu

Biržietis Pranas Pocius, įteikdamas parašus merui Kęstučiui Knizikevičiui, išsakė priekaištą, kad visuomenė nėra įtraukta į tokių svarbių sprendimų priėmimą. Su žmonėmis nesikalbama, nesitariama, neklausiama nuomonės.

„Stengiamės visus sprendimus viešinti, informuojama ir spauda, kuri, deja, kartais „prasibrauko“ gautus atsakymus taip, kaip jiems reikia ir parašo taip, kaip realiai nebuvo kalbėta. Visa aktuali informacija yra skelbiama savivaldybės tinklapyje“,- kalbėjo K. Knizikevičius.

Jis teigė, kad šiais metais kompensuoti nuostolių už atliekų išvežimą Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centrui nereikėjo, skirtingai nei ankstesniais metais prieš mokesčio didinimą. Bet dabar laukiama Valstybinės energetikos reguliavimo tarnybos (VERT) sprendimo.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/