Kviečia pasirašyti peticiją

Redakcijos archyvo nuotr.
Vakar peticijos.lt pradėtas parašų rinkimas už tai, kad būtų išsaugotas Biržų ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrius.
Vakar peticijos.lt pradėtas parašų rinkimas už tai, kad būtų išsaugotas Biržų ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrius. Per vieną dieną pasirašė daugiau nei šimtas asmenų.

Skelbiama, kad Sveikatos apsaugos ministerijoje paruoštas reformų projektas, kuriame numatytas Biržų ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus panaikinimas.

„Nesutinkame, kad būtų uždarytas Biržų ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriai, nes jie gyvybiškai reikalingi tiek Biržų, tiek aplinkinių rajonų gyventojams, taip pat rajoną nuolat lankantiems turistams. Biržų rajonas yra Lietuvos pakraštyje, todėl, kilus rimtų sveikatos negalavimų, būtina pacientus greitai pristatyti į ligoninę, o, panaikinus šiuos skyrius Biržų ligoninėje, gali kilti pavojus pacientų gyvybei, nes esant blogoms oro sąlygoms ir prastiems keliams gali užtrukti jų pristatymas į kitas ligonines, ypač jei pacientai yra kritinės būklės“,- rašo peticiją raginantis pasirašyti savivaldybės tarybos narys Kęstutis Isakas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/