Kur statys „Lidl“ – paslaptis

„Lidl“ nuotr.
Rajono vadovai su „Lidl“ atstovais aptarė galimybę Biržuose statyti prekybos centrą, tačiau kurioje vietoje, kol kas neatskleidžiama.
Apie tai, kad lietuvių pamėgtas prekybos centras „Lidl“ svarsto statyti parduotuvę ir Biržuose, kalbėta ne kartą. Biržiečiai šios parduotuvės su nekantrumu laukia, tačiau ar ji pas mus kažkada atsiras ir įdomiausia – kurioje vietoje, niekas konkrečiai neatskleidžia.

Kalba apie dokumentų rengimą

Trečiadienį rajono vadovai ir administracijos specialistai susitiko su UAB „Lidl Lietuva“ atstovais. Susitikimo metu buvo aptartos planuojamų investicijų Biržų mieste galimybės ir sąlygos, diskutuota dėl galimos „Lidl“ prekybos centro vietos Biržų mieste. Aptarta, kokius dokumentus savivaldybės administracija ir „Lidl Lietuva“ turi paruošti tam, kad projektas būtų pradėtas įgyvendinti.

Vieta – tabu

Dėl galimos prekybos centro vietos Biržuose diskutuota, tačiau, kokia ta vieta galėtų būti, vis dar neviešinama. “Bendru sutarimu galimos parduotuvės vietos kol kas neviešinamos. Įvykių sparta priklausys nuo dokumentų rengimo tempų – bendrojo plano, detaliojo plano ir kt.“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė administracijos direktorė Irutė Varzienė.

O versijų biržiečiai, kaip visada, turi begalę: vieni spėlioja, kad „Lidl“ galėtų atsirasti Kaštonų gatvėje, netoli Savarankiško gyvenimo namų, antri – kad kažkur Kilučių kaime, treti – Plento gatvėje ar net ūkininkų turgaus teritorijoje... Tačiau tai – tik žmonių spėlionės. O ar kažkuri iš šių versijų pasitvirtins, paaiškės vėliau.

„Lidl“ parduotuvių tinklas valdo apie 10 000 parduotuvių 30-yje šalių. „Schwarz Group“ įmonių grupė, kuriai priklauso „Lidl“ parduotuvės, yra vienas didžiausių mažų kainų parduotuvių tinklų Europoje ir pasaulyje.