Kupreliškyje skambėjo dainos

Ž. KATKŪNAITĖS nuotr.
Kupreliškio kaime tikrą fiestą užkūrė legendinė grupė Balius.
Sekmadienį Kupreliškyje vyko tradiciniai Šv. Elzbietos atlaidai bei kaimo vasaros šventė. Po atlaidų į aikštelę traukė visi – ir čia gyvenantys, ir tie, kurie grįžta pas artimuosius, pasiilgę bendravimo ir kaimo švenčių.

Suvažiavo pasibūti

Į Kupreliškį sugužėjo tiek svečių, kad visi norintys sudalyvauti atlaiduose į Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčią netilpo. Šventę pradėjo Biržų kultūros centro Kupreliškio skyriaus meno vadovo Jono Strunkio vadovaujamas kolektyvas. Pas­vei­ki­ni­mo žo­džius sa­kė est­ra­dos žvaigž­džių kon­cer­tą organizavę „Bir­žie­čių žo­džio“ direktorius Kęs­tu­tis Isa­kas, UAB „Biržų duona“ vykdomasis direktorius And­rius Kur­ga­no­vas.

Prasidėjus koncertui, žmonių rinkosi vis daugiau. Pirmieji scenoje pasirodė legendinės grupės „Balius“ nariai – susirinkusieji kartu su jais šoko ir dainavo puikiai žinomų dainų tekstus. Žmonės džiaugėsi, galėdami kartu švęsti, kaip senais laikais. Dainomis kupreliškiečius ir svečius džiugino Igoris Jarmolenko bei grupės Funky vokalistė Beata. Vėliau gražiausias savo dainas ir šokius dovanojo kaimynės iš Nausėdžių kaimo, jų meno vadovė Irina Šakuro. Šventės metu tradiciškai buvo pasveikinti jubiliatai – nuo jauniausių dešimtmečių iki vyriausio − devyniasdešimtmečio.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/