Kultūros darbuotojų dienos minėjimas - paskaita apie etiką su atsineštais sumuštiniais

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Kultūros darbuotojams, besipiktinantiems profesinės šventės paskaitos tema ir siūlymu atsinešti vaišių, savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Loreta Baronienė aiškino, kad visi galėjo siūlyti idėjas renginiui.
Tradiciškai kasmet balandžio 15 dieną minima Pasaulinė Kultūros diena. Ši profesinė šventė bus minima ir Biržuose – savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius ta proga organizuoja renginį, kuriame šios sferos darbuotojams numatoma paskaita etikos tema ir... suneštinės vaišės. Tai papiktino kai kuriuos kultūros darbuotojus, kurie teigė pasijautę nuvertinti.

Paskaita su potekste?

Viena biržietė kultūros darbuotoja, panorusi išlikti anonime (vardas ir pavardė redakcijai žinomi – aut. past.), pasakojo, kad išvydusi renginio, kuris vyks pirmadienio popietę Biržų pilies arsenale, programą, norėjo ir juoktis, ir verkti.

„Paskaita – etikos tema. Kaip suprasti? Ar mes, kultūros darbuotojai, stokojame etikos? Ką jau ką, bet mus, manau, to mokyti reikėtų mažiausiai. Kas čia išmąstė tokią paskaitos temą? Ar čia kokia potekstė slypi?“- stebėjosi kultūros profesijos atstovė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com