Kultūra Biržuose – apie kadencijas ir demokratijos kainą

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Penktadienį Biržuose viešėjo Seimo narys Kristijonas Bartoševičius, kuris teigė matantis rajone pozityvo.
Penktadienio popietę į Biržus atvykęs Seimo narys Kristijonas Bartoševičius susitiko su Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos atstovais, Biržų kultūros centro darbuotojais, bendravo su Biržų rajono savivaldybės tarybos Socialinio vystymo komiteto nariais, rajono kultūros įstaigų vadovais.

Iš televizijos į Seimą

K. Bartoševičius, priklausantis Seimo kultūros ir ateities komitetams, visą dėmesį skyrė Biržų krašto kultūrai. Ne veltui dešimt metų jis dirbo televizijoje, todėl ir darbo kitame Seimo komitete politikas neįsivaizduotų. „Labai norėjau save realizuoti ir prie kultūros prisidėti sukaupta patirtimi. Kultūra mano gyvenime buvo nuo mažų dienų. Mano mama buvo režisierė, galbūt todėl ir aš pasukau link kultūros. Nors ir vaidinau televizijoje, nesu aktorius. Esu ekonomistas. Dėsčiau ją ir mokiniams, todėl esu tiesiogiai susipažinęs ir su pedagogų problemomis“,- pasakojo Seimo narys.

Jis atviravo, kad Seimo narys, išėjęs iš komiteto salės ir atsisėdęs į paprasto Seimo nario kėdę, turi spręsti klausimus, su kuriais galbūt anksčiau nėra susidūręs – nuo odontologų rūmų iki karo lakūnų atlyginimo koeficiento didinimo.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/