Kučgalio didvyriai

S. Valiuko nuotr.
Savanoriai: iš kairės G. Stepanovas, A. Trizno, V. Apinys, R. Luinevičius
Ne paslaptis, kad bendruomenėms gauti pinigų yra be galo sunku. Tačiau pasitaikius progai bendruomenių pirmininkai suskumba. O jei lėšų viskam neužtenka – į pagalbą lekia darbštūs bendruomenių nariai.

Kučgalio bendruomenės tarybos pirmininkas Stasys Valiukas pasakojo, jog bendruomenės namai nuo 1984 nėra matę remonto. Prieš kurį laiką pastatui buvo pakeisti langai, stogas. Tačiau niekaip nepavyko gauti paramos įgyvendinti vidaus darbų projektus. Pagaliau atsiradus tokiai galimybei, bendruomenės pirmininkas kaip mat ja pasinaudojo. Pavyko gauti 2529 eurų, 11 procentų sumos prisidėjo savivaldybė. Deja, lėšų paskirtis buvo tik medžiagoms. Džiugu, kad neteko ilgai svarstyti kas atliks darbus. Kučgalyje atsirado nuoširdžių vyrų, be kurių bendruomenės pirmininkas neįsivaizduoja atsinaujinusių namų. „Jie net įrankius savo atsinešė“,- džiaugėsi Stasys Valiukas. Savanorių buvo daugiau, tačiau pagrindiniai, kurie daugiausia laiko skyrė, yra keturi.

Kučgalio bendruomenės pirmininkas sakė, jog norėtųsi daugiau lėšų, trūksta užuolaidų, galbūt kitų dalykų. Paklaustas, ar jau turi planų, ką veiks naujai įrengtuose bendruomenės namuose, Stasys Valiukas užtikrintai atsakė: „Žinoma, planuojame rengti „Medaus – midaus edukacinę programą“, bitininką turim, viską turim, liko tik pabaigti susitvarkyti. Bendruomenė turi ir daugiau minčių bei idėjų.“

Bendruomenės pirmininkas nuoširdžiai dėkoja vyrams už aukojamą laiką ir jėgas atnaujinant bendruomenės patalpas.