Ku­ras pi­nga, ši­lu­ma bran­gsta... Ko­kį spren­di­mą priims po­li­ti­kai?

B. Petkevičiūtės nuotr.
Šiandien paaiškės, ar savivaldybės taryba pritars UAB „Litesko“ sprendimui 8 proc. padidinti kainą už centralizuotai tiekiamą šildymą Biržų rajone.
Šiandien vyksiančiame savivaldybės tarybos posėdyje paaiškės, ar politikai pritars UAB „Litesko“ projektui biržiečiams centralizuotai tiekiamos šilumos kainą padidinti mažiausiai 8 procentais. Prieš mėnesį Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba patvirtino naują bazinę šilumos kainą – 11,92 ct/kWh (be PVM), nors „Litesko“ apetitas buvo didesnis – prašė nustatyti 12,61 ct/kWh (be PVM), tačiau didesnė kaina įsigalios tik po tarybos sprendimo.

Susitiko su atstovais

Antradienį Biržų rajono meras Kęstutis Knizikevičius Vilniuje susitiko su UAB „Litesko“ atstovais aptarti Biržų šilumos ūkio.

“Susitikime buvo kalbėta apie galimybes sumažinti šilumos kainas Biržų rajone. Diskutavome ir apie investicijas į mūsų šilumos ūkį, nes reikia atnaujinti šilumos bazę. Nuo 2025 metų įsigalios nauji aplinkos apsaugos reikalavimai dėl kietųjų dalelių, o turint galvoje, kad Biržų miesto Kaštonų katilinės kietojo kuro katilas yra 29 metų senumo, laiko liko nedaug. Vienokie ar kitokie sprendimai turi būti priimti“,- po susitikimo su įmonės atstovais „Biržiečių žodžiui“ sakė meras.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/