Kratiškių daugiafunkciame centre – savitarnos skalbykla

Soc. tinklų nuotr.
Kratiškių daugiafunkciame centre teikiama skalbimo-džiovinimo paslauga, kuri, tikėtina, prisidės prie įstaigos išlikimo.
Pasak daugiafunkcio centro vedėjos Ilonos Pavilionienės, tokia jau mokyklos išlikimo kaina – jei mažėja vaikų, tai reikia būti lankstiems ir produktyviai išnaudoti centro patalpas. Todėl gyventojų pageidavimu pradėjo veikti skalbykla.

„Skalbimo paslaugą teikiame nuo šių mokslo metų pradžios. Sulaukiame lankytojų ne tik iš Kratiškių, bet ir iš aplinkinių kaimų. Mūsų privalumas, kad galima išsikalbti vienu metu nemažą kiekį, iki 9 kilogramų, skalbinių, todėl galima išsiskalbti šeimos patalynę ar kelis lovos užtiesalus“,- sakė I. Pavilionienė.

Anot jos, kaina už paslaugas simbolinė – vienas skalbimas kainuoja vieną eurą, o vieno džiovinimo kaina – 1,20 euro. Norintiems naudotis skalbimo paslaugomis, tereikia atsinešti savo skalbimo priemonių. Tinka ir skalbimo kapsulės, ir skysti skalbikliai, ir skalbimo milteliai. „Kaina paskaičiuota dar prieš brangstant elektros energijai, tačiau gali būti perskaičiuota ir didėti“,- teigė I. Pavilionienė. Ji pridūrė, kad centras į skalbimo ir džiovinimo įrangą investavo apie 1 tūkst. eurų, tačiau investicijos kol kas neatsipirko.

Daugiafunkciame centre veikia ir du nemokami žaidimų kambariai, į kuriuos tėvai savo atžalas atveda pažaisti. Čia netgi leidžiama švęsti vaikų gimtadienius. „Bandome įsirengti ir parkelį, ruošiame edukacinį basų kojų taką. Planuose ir dar viena švarinimosi paslauga – planuojame įsirengti dušą. Deja, viską lemia lėšos. Tikėtina, kad dar gyvuosime“,- viliasi I.Pavilionienė.

 

Susijusios naujienos