Iš krano bėgantis rudas vanduo – laikina problema?

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Rudas ir kalkėtas vanduo užkemša maišytuvų filtrus ir „nudažo“ vandenį rudai.
„Jeigu vienoje miesto pusėje remontuojamos vandentiekio trasos, tai kodėl visame mieste dingsta vanduo, o paskui iš krano sruvena rudas skystis?“ – nesupranta Biržų miesto gyventojai. UAB „Biržų vandenys“ direktorė Edita Barkauskienė patikina, jog tvarkant vandentiekio trasas, išvengti trikdžių neįmanoma.

Apie darbus neįspėjo

Biržiečiai piktinosi, kad kasdienybe tapo iš krano bėgantis rudas vanduo. Žmonės klausia, kada bus tiekiamas kokybiškas? Į „Biržiečių žodį“ kreipėsi Biržų miesto Žemaitės, Vilniaus, Rotušės gatvių gyventojai... Visi tvirtino tą patį – bėga rudas vanduo iš čiaupo, ką daryti?

Biržų miesto J. Janonio gatvės gyventojas Aurimas sakė: „Jau kurį laiką vanduo bėga rudas. Negavome jokio pranešimo, kad vyks vandentiekio trasų remontas. Jeigu būtume žinoję, būtume pasirūpinę švariu vandeniu. O be to, po tokių remontų daug vandens tenka nuleisti, bet sumokėti už jį reikia, nesvarbu, kad rudas ir tiesiai į kanalizaciją bėga“,- piktinosi biržietis.

Jo žodžiais, kas kompensuotų nuostolius, jeigu nešvarus vanduo užkimštų vandens filtrus, kurie brangiai kainuoja.

Kitas biržietis aiškino, kad jam sunku suprasti, kodėl vienoje miesto pusėje remontuojamos vandentiekio trasos, bet vanduo dingsta beveik visame mieste. „Negi nėra trasose sklendžių? Kodėl žmonės turi likti be vandens. Kodėl apie tai niekas neinformuoja, o prisiskambinti Biržų vandenims neįmanoma“,- tvirtino vyras.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com