Kol Plento gatvė remontuojama, Rožių gatvės gyventojai dūsta dulkėse

I. Butkevičiūtės nuotr.
Kol vyksta Biržų miesto Plento gatvės remonto darbai, netoliese esančios Rožių gatvės gyventojai priversti kvėpuoti ne tik statybų, bet ir nuolat žvyrkeliu zujančio transporto sukeltomis dulkėmis.
Biržų kaimo Rožių gatvės gyventojams trūko kantrybė – dėl nuolat žvyruotu aplinkkeliu zujančių automobilių kyla tokie dideli dulkių kamuoliai, kad žmonės net savo kieme nebegali būti. Savivaldybės atstovai žadėjo problemą spręsti, tačiau gyventojai kaip skendėjo dulkėse, taip ir tebeskendi...

Suintensyvėjo eismas

Į redakciją kreipėsi Biržų kaimo Rožių gatvės gyventoja Kristina. Moteris pasakojo, kad pradėjus Biržų miesto Plento gatvės remonto darbus, labai suintensyvėjo automobilių eismas.

“Automobiliai aplinkkeliu važiuoja pro mus, neasfaltuota gatve, todėl nuolatos kyla didžiuliai dulkių kamuoliai. Neįmanoma net į kiemą išeiti, nėra kuo kvėpuoti. Orai gražūs, ateina vasara, tai nejaugi taip ir negalėsime ja pasidžiaugti?“- kalbėjo Kristina.

Ji pridūrė, kad ne tik dulkės, bet ir keistas kvapas nuo netoliese tręšiamų laukų į namus atsklinda. “Negana to, kad turime skęsti dulkėse, tai dar ir nuo chemija purškiamų laukų toks kvapas ateina, kad net graužia gerklę“,- kalbėjo moteris.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com