Kokybiško lietuviško maisto šventėje – trys Biržų kolektyvai

Asmen. album. nuotr.
Biržų vaikų lopšeliai-darželiai „Drugelis“ ir „Genys“ gavo Žemės ūkio ministro Kęstučio Navicko padėką už vaikų mitybos organizavimą lietuviškais produktais, užaugintais ekologiškomis sąlygomis.
Jau ketvirtus metus rugsėjo mėnesį Vilniuje vykstanti Kokybiško maisto šventė sukviečia gausų būrį sveikatai palankaus maisto mėgėjų, ūkininkų, mokslininkų, maitinimo įstaigų atstovų. Šiame renginyje buvo pagerbti ir trys Biržų rajono kolektyvai, gaminantys ir vertinantys kokybiškus produktus.

Įvertino ekologijos strategiją

Konkursui „Kokybe paženklintas maistas 2021“ dvylika gamintojų pateikė 20 ekologiškų, nacionalinės kokybės ir su saugomomis nuorodomis produktų. Komisija už inovatyvių ekologiškų produktų gamybą apdovanojo UAB „Nordic proteins“. Aštuoniolika metų veikianti įmonė įsikūrusi Medeikiuose, Biržų rajone, jai vadovauja Audrius Jukna. Bendrovėje dirba 46 darbuotojai.

„Džiaugiamės, kad buvome įvertinti. Tai yra mums postūmis į priekį, nes ekologija šiuo metu yra viena iš pagrindinių strategijų, ties tuo ir dirbame“,- paklaustas, kaip vertina apdovanojimą „Biržiečių žodžiui“ sakė A. Jukna. Į šventę vyko ir įmonei atstovavo gamybos vadovė Daiva Griškienė ir laboratorijos vedėja Ugnė Urniežiūtė, kuri iš žemės ūkio ministro Kęstučio Navicko priėmė padėkos raštą. Šio įvertinimo pieninių veikla ir sūrių gamyba užsiimanti bendrovė sulaukė už gaminamų produktų ekologiškumą.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/