Kirkilų amatų centras turi šeimininkus – ne tik keps blynus

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Kirkilų amatų centre veiklą vykdys bendruomenė.
Konkursą dėl Kirkilų amatų centro patalpų laimėjusios UAB „Sijar“ vadovas, Nemunėlio Radviliškio seniūnijos ūkininkas Romualdas Misevičius žada tęsti tradicijas, kurti naujas veiklas ir darbo vietas.

Planuose – ir naujos veiklos

Dėl šių patalpų buvo įvairių diskusijų ir pasiūlymų. Svarstyta, gal Kirkilų amatų centre leisti įsikurti savivaldybės įstaigoms, pavyzdžiui Biržų turizmo informacijos centui, ar geriau nuomoti. Taryba nusprendė, kad pirmiausia reikia skelbti patalpų nuomos konkursą. Galbūt atsiras verslininkas, kuris norės mokėti už nuomą ir taip papildys savivaldybės biudžetą. Paskelbus pirmuosius konkursus, norinčių išsinuomoti Kirkilų amatų centro patalpas neatsirado. Trečias kartas nemelavo – buvo du kandidatai. Konkurso laimėtojas išrinktas komisijai įvertinus abu pretendentus. Tad nuspręsta, kad patalpomis galės naudotis konkursą laimėjusi UAB „Sijar“, kuriai vadovauja Nemunėlio Radviliškio seniūnijos ūkininkas Romualdas Misevičius.

„Minčių turime daug, tik jas reikia įgyvendinti. Kirkilų bendruomenė yra pagarsėjusi blynų kepimu. Puoselėsime seniai sukurtas tradicijas, pradėsime naujas veiklas. Esame laimingi, kad visai šalia yra verslininkai, traukiantys visos šalies turistus į Biržų rajoną, todėl tikimės bendradarbiavimo“,− sakė R. Misevičius.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/