Kirčiai buvusiai valdžiai ir parašai „kai nebuvo, kur dėtis“...

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Savivaldybės tarybos posėdyje administracijos direktorė Irutė Varzienė teigė, kad Biržų miesto viešųjų erdvių tvarkymo projektai, sulaukiantys daugiausia diskusijų ir gyventojų pasipiktinimo, buvo pasirašyti buvusio administracijos direktoriaus Vido Eiduko, o ne dabartinės valdžios.
Vakar vykusio savivaldybės tarybos posėdžio pabaigoje žodžio paprašiusi savivaldybės administracijos direktorė Irutė Varzienė informavo, kad daugiausia žmonių nepasitenkinimo sulaukę Biržų miesto projektai, buvo pasirašyti buvusios, o ne dabartinės valdžios.

Buvęs administracijos direktorius V. Eidukas teigė, jog sunku prisiminti visus projektus, tačiau užtikrino, jog J. Janonio aikštėje, jam būnant savivaldybės administracijos direktoriaus parei gose, tikrai niekas neplanavo statyti 100 tūkstančių eurų kainuojančių tualetų. Jie buvo numa tyti vadinamajame reformatų parkelyje. O J.Janonio aikštėje turė jo būti vaikams skirtos erdvės. „Bet kokiu atveju, I. Varzienė buvo taryboje arba jau dirbo administracijoje, todėl žinojo visus projektus, o dabar tik teisinasi, bandydama save pateisinti“, — savo nuomonę pareiškė V. Eidukas.

Buvusio direktoriaus parašai

“Kadangi viešojoje erdvėje vis pasirodo įvairių insinuacijų, kai yra diskutuojama dėl tualetų ar viešųjų erdvių projektų, bet labai diskretiškai nurodoma data, bet nenurodoma, kas tuo metu buvo valdžioje ir kas už tai yra konkrečiai atsakingas. Aš turiu tokią karmą, kad mano pavardė visą laiką yra nurodoma“,- kalbėjo I. Varzienė.

Ji informavo, kad J. Janonio aikštės rekonstrukcijos projektas, kuriame numatyti ir per 100 tūkst. eurų kainuosiantys tualetai, buvo pasirašytas 2020 metų rugsėjo 16 dieną, jį pasirašė buvęs administracijos direktorius Vidas Eidukas. Ji priminė, kad buvęs administracijos direktorius pasirašė ir kitą – piliavietės teritorijos rekonstrukcijos projektą ir Birutės gatvės tvarkymą.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/