Kir­ki­lų bokš­to priei­gos — be vi­zi­jos, tik su pre­ky­bi­nin­kais ir tuščiais kioskeliais

Ž Maniko nuotr.
Prie Kirkilų apžvalgos bokšto rikiuojasi prekeiviai greta sustatyti kioskeliai iki šiol nenaudojami, nors turizmo sezonas jau baigiasi.
Nuo Kirkilų apžvalgos bokšto galima pamatyti 30 vandens pilnų smegduobių, pažintinį taką su pontoniniais tilteliais ir dar daug gražių dalykų, tačiau negalima nepastebėti penkių prekybinių medinių kioskų, kurie pradėjo byrėti net nepradėjus jų naudoti, taip pat besirikiuojančių prekybininkų, kurie nesulaukia nei elektros įvadų, nei padorios pastogės, nors mokestį sąžiningai moka.

Elektros vis dar nėra

Penki prekybiniai kioskai į Kirkilus buvo atgabenti dar prieš Kalėdas. Vasaros sezonas baigiasi, o jie... tebestovi dar vis – apleisti, skylėti... nors nė kartelio nenaudoti. Savivaldybei jie kainavo 18950 eurų. Trylikai prekybininkų nupirkti penki kioskeliai... „Mes logikos nesuprantame, nes mūsų visada buvo daugiau nei dešimt, tai niekaip penkių kioskelių neužtenka. Ar reikėjo tokių investicijų, jeigu vieni prekiaus iš kioskų, kiti – palapinių? Gal reikėjo su mumis, prekybininkais, pasikalbėti – būtume protingesnių sprendimų pasiūlę. Gal ir patys galėjome susitarti dėl vienodų prekybos vietų įrengimo už tai, kad turėtume elektros. Ją žada, bet sezonas baigiasi, o rezultato nėra“,- mintimis dalinosi prekybininkai, kasdien dėliojantys savo prekes Kirkilų apžvalgos bokšto prieigose.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/