Kelias į Seimą grįstas gyvenimo apraiškomis ir... intrigomis

Redakcijos archyvo nuotr.
Pasklidus informacijai, kad į Seimo rinkimus Biržų-Kupiškio socialdemokratai planuoja siūlyti Audriaus Juknos kandidatūrą, pats politikas teigė noru eiti į Seimą „nedegantis“, tačiau kaip bus iš tikrųjų, anot jo, „gyvenimas parodys“.
Nors Seimo rinkimai įvyks tik kitų metų spalio 13 dieną, kai kurios Biržų rajone veikiančios partijos jau strateguoja, kurį atstovą deleguoti. Nuo šių metų Seimo rinkimuose laukia ir naujovė – keisis vienmandačių rinkimų apygardų ribos, o tai reiškia, kad dviejų rajonų gyventojai rinks vieną atstovą į Seimą. Kas jis?

Gyvenimas parodys..?

Praeitą savaitę „Biržiečių žodį“ pasiekė informacija, kad bendrą būsimą kandidatą į naujos kadencijos rinkimus jau turi išsirinkę Kupiškio ir Biržų socialdemokratai. Kalbama, kad šis asmuo – Lietuvos socialdemokratų partijos Biržų skyriaus pirmininkas Audrius Jukna.

Pakalbintas A. Jukna patvirtino, kad jo kandidatūra buvo pasiūlyta, tačiau jis pats „nedegantis tuo noru“. „Iki rinkimų dar toli. Tikiuosi, kad atsiras ir kitų norinčių. Laiko dar yra. Pirmiausia, aš esu pakankamai užimtas žmogus. Versle matau didžiausią prasmę. Bet, nesakau griežtai „ne“, gyvenimas viską parodys. Ką gyvenimas jau parodė, kad nors ir nesiveržiau į politiką, esu nebe pirmą kadenciją rajono tarybos narys. Todėl leiskime viską sudėlioti gyvenimui“,- kalbėjo politikas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com