L. Bataitienės nuotr.
Netoli Pučiakalnės gyvenantis Robertas Rumpis norėtų, kad sugrąžintų ankstesnį autobusų maršrutą – esą būtų patogiau, jeigu autobusas iš Pučiakalnės važiuodavo į Totorkalnį ir atgal. “Kam į tą Ločerų kaimą važiuoti, jei ten niekas neįlipa ir neišlipa?“- stebėjosi vyriškis.
Į redakciją kreipėsi Nemunėlio Radviliškio seniūnijos gyventojas Robertas Rumpis, kuris sakė nesuprantantis, kodėl Biržų autobusų parkas neatsisako maršruto, kuris, jo įsitikinimu, visiškai nereikalingas. “Ločerų kaime sodybų beveik nelikę. Tai ko ten važiuoti, jei nė vienas keleivis neįlipa?“- stebėjosi Robertas.

Neliko keleivių

Autobusas iš Biržų į Totorkalnį važiuoja pro Ločerų kaimą, kuriame, anot Roberto, niekas neįlipa. Anksčiau to reikėjo, nes į mokyklą Nemunėlio Radviliškyje važiuodavo tik vienas to kaimo vaikas.

“Dabar ta mergaitė lanko Biržų mokyklą, tad Ločerų kaime niekada nelaukia nė vienas keleivis. Mums, Pučiakalnės gyventojams, dėl to reikia skubėti, nes autobusas atgal pro ten nebegrįžta. Kitas dalykas – pabrango ir bilietas, reikia mokėti 25 euro centais daugiau. Ir už ką mes turime mokėti – kad autobusas į tą kaimą važiuoja be reikalo? Kiek žinau, vairuotojai irgi tuo nepatenkinti“,- kalbėjo Robertas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com