Kariuomenės reklamos prie fontano likimas neaiškus

E. Prunskaus nuotr.
Sprendžiama, ar pratęsti socialinės reklamos sutarties terminą.
Prie Agluonos upės krantinės, šalia Krašto apsaugos savanorių būstinės praeitų metų pradžioje atsiradęs didžiulis plakatas sukėlė daug diskusijų tarp Biržų krašto gyventojų. Socialinės reklamos terminas jau pasibaigė, bet plakatas vis dar kabo. Tik ar ilgai?

Kai kuriuos išgąsdino

Plakate pavaizduoti kariškiai ir jų karinė technika supykdė ne vieną Biržų miesto gyventoją, mėgstantį grožėtis šalia esančiais fontanais ar jaukiai pasivaikščioti upės pakrante. Kai kurie biržiečiai socialiniame tinkle liejo savo emocijas sakydami, kad nenori sėdėti prie upės, kai priešais išnyra vaizdas su į veidą nukreiptu šautuvu. Kiti jokios bėdos tame nematė, sakė, kad natūralu, jog prie tokio pastato kabo su kariuomene susijęs ir paveikslas.

Prašo pratęsti terminą

Redakcijos žiniomis, pagal sutartį, socialinės reklamos jau neturėjo likti iki Naujųjų metų. Tačiau ant sienos, šalia upės kranto ji vis dar kabo. Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba paprašė toliau bendradarbiauti su Biržų raj. savivaldybe ir paprašė pratęsti šį projektą.

-Šių metų sausio pradžioje kreipėmės į Biržų raj. savivaldybę prašydami pratęsti šios socialinės reklamos terminą. Šiuo metu laukiame jos vadovų sprendimo. Karantinas kiek sulėtino darbo procesus ir kyla tam tikrų organizacinių iššūkių. Tačiau siekiame tik pozityvių tikslų – skatinti jaunuolių pilietiškumą ir patriotiškumą,- „Biržiečių žodžiui“ sakė Panevėžio regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus viršininkė Asta Kanapinskienė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/