Kam tarnauja savivaldybės Saugaus eismo komisijos sprendimai?

B. Petkevičiūtės nuotr.
Po J. Janonio aikštės rekonstrukcijos, Biržuose, prie įėjimo į prekybos centrą „Rimi“, neliko automobilių stovėjimo aikštelės - toks savivaldybės Saugaus eismo komisijos sprendimas šalia įsikūrusiems verslininkams atrodo kaip spjūvis į veidą.
Biržuose, rekonstravus J. Janonio aikštę, prie šalia esančios „Rimi“ parduotuvės liko vos kelios automobilių stovėjimo vietos. Automobilius toliau nuo parduotuvės priversti palikti ir neįgalieji... Tokie savivaldybės atstovų sprendimai piktina ne tik vairuotojus, bet ir kai kuriuos šalia aikštės įsikūrusius verslininkus. Anot jų, šie „nelogiški“ projektai stabdo verslo plėtrą.

Komisija nusprendė

Savivaldybės Saugaus eismo komisija nepritarė naujų stovėjimo vietų automobiliams įrengimui dabartinėje pėsčiųjų aikštelėje prie įėjimo į „Rimi“ parduotuvę.

Dabar automobilių stovėjimo aikštelės šalia aikštės yra J. Janonio a., Rinkos g., J. Basanavičiaus g., o komisija pritarė vienos automobilių stovėjimo vietos neįgaliesiems įrengimui esamoje automobilių stovėjimo aikštelėje Rinkos gatvėje.

Trukdo verslui

Šalia J. Janonio aikštės įsikūręs ne vienas verslas. Čia veikia ir minėtas prekybos centras, ir vaistinė, o kur dar įmonių biurai, kompiuterinės technikos prekybos ir remonto salonas, raštinės reikmenų, buitinės chemijos parduotuvės, svečių namai, grožio salonas, veterinarijos vaistinė, kirpykla, žuvų parduotuvė, kavinė ir kitos įmonės.

Komisijos sprendimai nuvylė S. Dagilio gatvėje esančio laidojimo paslaugų centro „Ilgesys“ direktorių Bronių Jankauską. Jo nuomone, J. Janonio a. rekonstravimo projektas, teritorijoje nuo S. Dagilio g. iki J. Basanavičiaus g., atliktas neatsižvelgiant į žmonių ir verslo poreikius, nelogiškas bei stabdantis verslo plėtrą.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/