Kaista ne tik oras, bet ir aistros dėl daugiabučių atnaujinimo

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Renovacija šiame name jau baigiama, tačiau verslininko patalpos liko be naujų durų, o ir laiptai nesutvarkyti, todėl vyras galvoja, jog taip i yra ignoruojamas.
UAB „Biržų šilumos tinklai“ direktorius Vygantas Jurkonis dvi savaites atostogaus, o tada turėtų gauti daugiabučio namo, esančio Biržų mieste, Vytauto gatvėje 61, dokumentus, patvirtinančius, kad renovacija baigta. Tačiau atokvėpio nebus – kyla problemų dėl kito renovuojamo daugiabučio, Biržų mieste, Vytauto gatvėje 33 A. „Kai taikomi dvigubi standartai, tai ir kyla nepasitenkinimas“,- paaiškina advokatas Valerijus Kirpičnikovas.

Problemų nėra, bet pridavimas įstrigo

Įgyvendinus daugiabučio namo atnaujinimą, objektas turi būti priduotas valstybinei komisijai, kuri išduoda statybos užbaigimo aktą. „Buvo susirinkusi komisija, tačiau dokumento dėl pridavimo dar nemačiau“,- pareiškė UAB „Biržų šilumos tinklai“ direktorius V. Jurkonis. Jo žiniomis, tokia situacija susiklostė dėl techninių nesklandumų. Kadangi teisminiai ginčai nesibaigę, namas naudoti bus priduotas be patalpų, esančių namo rūsyje. Pašnekovo žodžiais, namo gyventojai suprato, kad ilgiau delsdami, gali netekti valstybės kompensacijos už renovaciją, o tai darbų kainą padidintų maždaug 30 procentų.

V. Jurkonis neįžvelgė problemų ir dėl Vytauto 33 A namo renovacijos, tačiau pripažino, kad gali kilti problemų, nes verslininkas, kuriam priklauso patalpos pirmame aukšte, reikalauja, kad centriniu šildymu naudotųsi visi būstai, tačiau vienas šildosi dujomis. „Suprantu, kad bandoma keršyti už tai, kad 61 name kilo teisminių ginčų dėl verslininko patalpų, kuriose galbūt yra dujinis šildymas“,- neatmetė galimybės V. Jurkonis.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/