Kaip poilsį po palme vabalninkietė išmainė į... parašų rinkimą

V. Leščinskienės nuotr.
Vabalninkietė, S. Nėries 21-ojo daugiabučio namo bendrijos pirmininkė Dalia Janulytė siekdama tikslo negaili nei laiko, nei jėgų, todėl jos parengtas projektas buvo geriausiai įvertintas ir gavo finansavimą.
Vabalninkietę Dalią Janulytę drąsiai galima vadinti Vabalninko inovatore. S. Nėries gatvės 21 namo bendrijos pirmininkė pirmoji savo krašte prabilo apie daugiabučių renovaciją, jos iniciatyva atnaujintas pirmasis daugiabutis Vabalninke, o visai neseniai, D. Janulytės entuziazmo dėka, įgyvendintas savivaldybės lėšomis remiamas projektas gyvenamajai aplinkai gerinti.

Investicija – žmonių patogumui ir grožiui

Esame rašę, jog iš Biržų rajono savivaldybės biudžeto Tarybos sprendimu bendruomenių iniciatyvoms buvo skirta 50 tūkst. eurų – Savivaldybės viešosioms erdvėms ir gyvenamajai aplinkai kurti ir plėsti.

Bendruomenės teikė pasiūlymus, o gyventojai buvo kviečiami aktyviai balsuoti už projektų idėjas.

Daugiausia, per 500 balsų, surinko projektas „Kuriame patrauklią ir patogią aplinką“, kuris ir buvo įgyvendintas Vabalninke, S. Nėries g. 21-ojo namo kieme.

Projekto įgyvendinimo metu įrengta automobilių stovėjimo aikštelė su skaldos danga ir borteliais, pastatyti du suoleliai ir du stovai dviračiams, šalia gyvenamojo namo pasodintos šluotelinės hortenzijos. Projekto vertė – beveik 3 0955 eurai. Visas šias išlaidas padengė Savivaldybė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com