Kai oda užteršta, nepadės net brangiausi kremai

Asmen. nuotr.
„Hyd­ra­Fa­cial“ aparatas Bir­žuo­se — nau­jie­na. Juo veido valymą atlieka G. Poškaitė.
Pirmasis dalykas, kuris išduoda moters amžių, yra jos oda. Atrodyti jaunos ir gražios nori visos, deja, kaip tinkamai savo veidą prižiūrėti žino ne kiekviena. Patirties bagažą saulėtame Kipre susikrovusi kosmetologė Greta grįžo į gimtuosius Biržus. O kartu su savimi atsivežė specialų aparatą, leidžianti atlikti ypatingą veido valymo procedūrą.

Visada traukė grožis

Greta Poškaitė gimė ir augo Biržuose. Jau mokykloje mergina žinojo, ką norės studijuoti.

-Mane visada traukė grožis, domėjausi viskuo, kas su juo susiję. Todėl dar besimokydama mokykloje žinojau, kad pasinersiu giliau į šią sritį ir studijuosiu kosmetologiją,- kalbėjo Greta. Pabaigusi studijas ir įgijusi kosmetologės bakalauro diplomą, mergina nusprendė patirties įgyti turistų pamėgtame Kipre. Kosmetologė du metus praleido saulėtoje saloje prie Viduržemio jūros. Dirbdama kosmetologe SPA centre, Greta pasisėmė daug žinių.

-Kipre gyvenimo tempas visai kitoks. Dirbdama SPA, teko sutikti klientų iš viso pasaulio ir atlikti įvairiausias procedūras, krūvis buvo tikrai nemažas. Bet per tuos dvejus metus susikroviau nemenką žinių ir patirties bagažą,- pasakojo Greta.

Nusprendė pasilikti Biržuose

Iš pradžių mergina sugrįžo namo dėl siaučiančios pandemijos, galvojo, kad viskas praeis. Net buvo išsirinkusi kitą šalį, kurioje planavo tęsti savo darbus, bet taip ir nebeišvyko, nusprendė pasilikti gimtuosiuose Biržuose.

-Nemaniau, kad viskas taip ilgai užsitęs. Kol nedirbau, padėjau tėveliams levandų ūkyje, kuris taip pat susijęs su grožiu, tad stengiausi ir ten įnešti naujų idėjų. Tačiau labai nekantravau sugrįžti ir prie savo darbo. Galiausiai nusprendžiau pasilikti Biržuose ir savo patirtimi pasidalinti su šio krašto moterimis ir merginomis,- kalbėjo Greta. Pasinaudojusi Užimtumo tarnybos siūloma galimybe susikurti darbo vietą, Rotušės gatvėje, grožio salone „Rotušės salonas“ atsidarė savo kosmetologijos kabinetą.

Atvežė naujovę

Greta į Biržus atvežė naujovę – specialų aparatą, kurio pagalba atliekama „HydraFacial“ procedūra.

-Ši veido valymo procedūra yra labai paplitusi Holivude, ji jau nebe naujiena ir didžiuosiuose Lietuvos miestuose, ten ji labai populiari. Tačiau Biržuose tai naujovė. Tai valomoji ir atkuriamoji veido, bei kaklo odos procedūra, po kurios matomas aiškus bei ilgalaikis rezultatas. Ši daugiapakopė procedūra tobulai išvalo, pastebimai išlygina ir atstato odą. Tai greita ir efektyvi terapija su pastebimais rezultatais nereikalaujanti gijimo proceso,- pasakojo Greta. Mergina sakė, pati visą gyvenimą kovojo su problemine veido oda. Bet jau po pirmųjų procedūrų pastebėjo, kad problema nyksta.

-Visada turėjau bėdų su veido oda. Buvau išbandžiusi daug priemonių, bet ši procedūra jas visas nurungė. Man tai buvo didelis atradimas. Ši terapija vakuumo ir serumo pagalba giliai išvalo ir atstato odą: atkemša poras, pripildo deguonies ir drėgmės. Po procedūros veidas atrodo skaistus, gyvas ir tiesiog švyti,- kalbėjo Greta.

Tinka visoms

Veido valymo procedūra „HydraFacial“ vienu metu išsprendžia įvairias odos problemas: atstato idealią švarą ir drėgmę, sureguliuoja riebalų išsiskyrimą, sumažina pigmentinių dėmių ir raukšlių kiekį. Todėl terapija yra skirta įvairaus amžiaus moterims ir merginoms.

-Kiekvienos klientės atvejis yra individualus, nes mūsų odos tipai skirtingi. Prieš procedūrą visada pasikalbu su kliente, įvertinu jos odos būklę, paklausiu kaip prižiūri odą ar geria daug vandens, nes jis yra labai svarbus drėgmei iš vidaus palaikyti. Šis veido valymas tinka bet kokio amžiaus moterims, nuo tų, kurias kamuoja aknės problemos iki pigmentinių dėmių savininkių,- pasakojo Greta.

Kodėl veidą būtina valyti?

Pasak Gretos, nuo odos priklauso kiek kartų reikės procedūrą kartoti. Bet kosmetologė užtikrino, kad veido valymas yra būtinas kiekvienai moteriai bent kartą per mėnesį.

-Mes visos bėgame, skubame, kartais ir nelieka laiko sau. O ši procedūra yra ne tik neskausminga, bet reikalinga ir labai naudinga. Visos norime atrodyti gražiau ir jauniau. Tačiau jeigu oda yra užsikimšusi, nešvari, nepadės net jei ant jos tepsime brangiausius kremus ar serumus. Jei oda yra uždususi, joks produktas negalės į ją per visus nešvarumus prasiskverbti. Todėl veidą valyti reikėtų bent kartą per mėnesį.

Kitos grožio paslaugos

Gretos kabinete teikiamos ir kitos grožio paslaugos: antakių korekcija ir dažymas, blakstienų dažymas, viršutinės ir apatinės lūpos srities, pažastų depiliacija vašku. Kosmetologė be „HydraFacial“ procedūros atlieka ir klasikinį veido valymą bei masažą, intensyviai drėkinančią ir atskirą veido procedūrą pagal odos tipą.

 

 

Kontaktai

Gretos kosmetologijos kabinetas įsikūręs adresu: Rotušės g. 23-27, Biržai. Registruotis procedūroms ir kitoms paslaugoms galima telefonu 8 646 10471 arba susisiekti žinute "Facebook" paskyroje Kosmetologė Greta Poškaitė.