Kai hobis tampa mylimu darbu – rezultatai džiugina

Asmen. album. nuotr.
MB „Voro švara“ per penkerius gyvavimo metus užsitarnavo gerą vardą – Žilvinui mašinas patiki klientai ir iš kitų rajonų.
Biržietis Žilvinas Voras automobiliais domėjosi jau seniai. Baigęs verslo ekonomikos studijas, vaikinas savo hobį pavertė mylimu darbu – pasinaudojęs Užimtumo tarnybos parama, įkūrė verslą, kuris sėkmingai gyvuoja jau 5 metus. MB „Voro švara“ – automobilių poliravimo ir salonų valymo paslaugomis skuba pasinaudoti ne tik savo automobiliais besirūpinantys biržiečiai, bet ir klientai iš aplinkinių rajonų.

Parama palengvino įsikūrimą

“Įvertinęs visas rizikas ir nusprendžiau savo hobį paversti mylimu darbu – pasinaudojęs parama, įkūriau savo verslą ir džiaugiuosi, kad tam ryžausi: klientai paslaugomis patenkinti, vieni kitiems mano paslaugas rekomenduoja, o po kurio laiko sugrįžta ir patys. Tai ir yra svarbiausia, nes laimingi klientai duoda stimulą dar geriau dirbti“,- kalbėjo Žilvinas.

Klientai – ne tik vietiniai

Dirbdamas su profesionalia įranga ir atlikdamas kokybiškas automobilių poliravimo ir salonų valymo paslaugas, vaikinas užsitarnavo garbingą vardą ne tik Biržuose – Žilvinui savo automobilius patiki klientai ir iš Kupiškio, Rokiškio, Pasvalio, net Lietuvos didmiesčių.

“Kai kuriems biržiečiams atrodo, kad mano paslaugos yra brangios. Bet klientai iš didesnių miestų sako, kad nebrangu, o kokybė aukšta. Profesionalios paslaugos turi savo kainą, tad geriau vieną kartą per kelis metus investuoti ir būti patenkintam, negu taupyti ir mokėti dukart“,- kalbėjo Žilvinas.

Kam reikalingas poliravimas?

MB „Voro švara“ atlieka profesionalias automobilių priežiūros paslaugas: salono valymą, automobilio poliravimą, dažytų paviršių korekciją, dengia automobilių kėbulus keramikos, kvarco dangomis. Ateityje klientams planuoja pasiūlyti ir grafeno dangą. Taip pat atnaujina ratlankius naudodamasis garų technologija, poliruoja priekinius bei galinius žibintus, taškuoja įdaužas.

“Automobilio poliravimas skirtas ne tik gerinti estetinį vaizdą ar grožį, bet tai – vienas iš būdų apsaugoti nuo įbrėžimų bei palengvinti priežiūrą. Dauguma lietuvių dar nesupranta, kad poliravimas reikalingas ne tik šiltuoju metų laiku, bet ir žiemą. Prieš poliravimą pašalinamos smalos ir metalo dulkės, o pats poliravimas vainikuojamas tobula automobilio išvaizda. Nupoliruotą automobilį lengviau prižiūrėti, jis lengvai nuplaunamas ir, žinoma, atrodo daug patraukliau ir geriau negu nepoliruotas“,- privalumus vardija Žilvinas. Jo servise – profesionali įranga, skirta automobilių poliravimui: 6 poliravimo mašinėlės, specialios lempos. „Voro švara“ turi vokiečių gamintojo „Nanolex“ sertifikatą, kurį gauna tik kokybiškas ir profesionalias paslaugas atliekančios įmonės. Sertifikatas suteikia įmonei teisę pirkti ir naudoti profesionalias priemones.

Apie efektą

Poliravimo metu panaikinami automobilio įbrėžimai. Priklausomai nuo poliravimo būdo ir naudojamų medžiagų, šalinami gilūs arba paviršutiniai įbrėžimai. Ant automobilio kėbulo atsiranda mikro įbrėžimai, kai jis plaunamas ar sausinamas netinkamomis priemonėmis. Taip pat kėbulo įbrėžimai atsiranda dėl akmenukų ar fizinio prisilietimo – pavyzdžiui, atsirėmęs žmogus su savo drabužių užtrauktukais gali įbrėžti kėbulą. Poliruojant automobilį, galima ištaisyti dažytojų paliktą broką. Jei perdažymas nekokybiškas, poliruojant trūkumus galima ištaisyti, nes visas paviršius išlyginamas ir padengiamas vienodos spalvos danga. Jei perdažyta tik dalis automobilio, poliravimas gali padėti suvienodinti viso automobilio paviršiaus spalvą, sendinant naujai nudažytas vietas ir atnaujinant naujai perdažytą detalę. Todėl nesimatys, jeigu automobilio kėbulas remontuotas.

Taip pat svarbus estetinis vaizdas – nupoliruotas automobilis blizga ir atrodo taip, lyg būtų ką tik nuplautas, kitaip sakant – šlapio automobilio efektas. Be to, automobilio paviršius pasidengia apsauginiu tolygiu, slidžiu sluoksniu, todėl prie automobilio kėbulo mažiau limpa purvas, mažiau kenkia druskos. Plovimas lengvesnis, nes purvą galima pašalinti tiesiog didele vandens srove, nešveičiant. Todėl mašinos poliravimo nauda – tiek estetika, tiek kėbulo nepriekaištingumas.

Specialios dangos

Be automobilių poliravimo, populiarėja ir specialios kvarco ar keraminės dangos. Jos suteikia ne tik „šlapią“ efektą bei slidaus kėbulo vaizdą, bet ir kelerius metus apsaugo nuo įbrėžimų.

“Norint kuo ilgiau išlaikyti puikiai paruoštą automobilį, reikia specialiai prižiūrėti. Geriausia jį plauti rankomis, specialiais šampūnais, vengti šiurkščių šepečių, kurie subraižo. Tokių įbrėžimų lengvai nepastebėsi, todėl naudojama speciali lempa pasišviesti“,- teigia verslininkas. Specialia danga padengtas arba nupoliruotas automobilis iš MB „Voro švara“ garažo išrieda neatpažįstamas – blizgantis, švarus ir prižiūrėtas. Toks rezultatas, pasak paslaugas atliekančio Žilvino, automobilių savininkus maloniai nustebina – žmonės neįsivaizduoja, kad jų mylimas automobilis gali taip gerai atrodyti.

Svarbiausia – atsidavimas darbui

Pasak Žilvino, mylimas darbas, atsidavimas ir kruopštumas užtikrina paslaugų kokybę, o svarbiausia, kad klientas liktų patenkintas rezultatu.

“Automobilio poliravimas gali trukti dvi dienas ir užsitęsti iki savaitės – priklauso nuo to, kokį lygį norima pasiekti. Dangų dengimas įpaprastai trunka apie parą. Neįmanoma viską atlikti ir greitai, ir kokybiškai, reikia pasirūpinti kiekviena automobilio dalele ir rezultatas džiugins – kliento sumokėti pinigai turi užtikrinti kokybę. Per veiklos metus nusiskundimų iš klientų nesulaukiau. Užtenka vieno nepatenkinto, ir sunkiai užtarnautas vardas gali būti suteptas. Aš to nenoriu, tad stengiuosi, kad darbo rezultatais žmonės visada liktų patenkinti“,- kalbėjo Žilvinas. „Voro švara“ yra mačiusi visokių automobilių – nuo pačių paprasčiausių iki prabangiausių.

“Tai labai atsakingas darbas, nes klientai į mano rankas atiduoda savo turtą, patiki jį man. Nekokybiškai poliruojant, galima labai lengvai sugadinti automobilį, tad naudodamas profesionalias priemones, saugiai apeinu kiekvieną kampelį. Ne kartą yra tekę poliruoti ir dengti dangomis naujus automobilius, ką tik atvarytus iš salono“,- pasakojo Žilvinas. MB „Voro švara“ užsakymų netrūksta – jų darbo knygoje užsakymai dviem mėnesiams. Tad norintys savo automobilį atnaujinti, patikimai apsaugoti ir estetiškai pagražinti ilgam laikui, delsti neturėtų.

Kontaktai

MB „Voro švara“ įsikūrusi Biržuose, Vytauto g. 114 A. Užsisakyti paslaugas galima susisiekus telefonu 8 630 60045, arba asmenine žinute Facebook arba Instagram paskyroje pavadinimu „Voro švara“.

Užs. 7800