Ką slepia mirties liudijime nutylėta operacija?

F. Grunskio nuotr.
Įžengus pro kapinių vartus turėtų apimti ramybė, tačiau artimieji skausme - kas kaltas dėl tėvelio mirties, kuris jau nebesės prie Kūčių stalo...
Kūčios – šeimos ritualinė vakarienė, galimybė pabūti kartu su artimiausiais ir brangiausiais žmonėmis. Tačiau biržietei Daivai Balčiūnaitei artėjančios šventės pažymėtos skausmu – lapkričio 25-ąją ji neteko tėvelio, kuriam po kelių savaičių būtų sukakę 68 metai. Moteris įsitikinusi – tėtis galėjo dar gyventi, jei ne medikų aplaidumas.

Lankėsi pas gydytojus, bet jautėsi neblogai

D. Balčiūnaitė pasakojo, kad jos amžinatilsį tėtis Rimantas, gyvenęs Obelaukių kaime, Širvėnos seniūnijoje, turėjo bėdų dėl prostatos – jam teko nešiotis prijungtą šlapimo surinkimo (urostominį) maišelį.

„Tėtis reguliariai važinėdavo į Pasvalį pas urologą Preidį. Ten jam atlikdavo tyrimus, bet nieko piktybinio nerado. Galiausiai gydytojas rekomendavo atlikti prostatos operaciją, kad nebereiktų to maišiuko nešiotis“,- prisimena Daiva. Jos žodžiais, be šios problemos, tėtis jautėsi tikrai neblogai ir gyveno pilnavertį gyvenimą.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com