Ką daryti, kuomet nepavyksta atrakinti automobilio ar namų ar pametėte raktą?

Avarinis atrakinimas – paslauga, kurią galima rasti beveik kiekviename mieste. Tokį meistrą nesunku rasti internete, tereikia paieškos sistemos svetainėje įvesti „atrakinti“, o tada išsirinkti patinkantį, tačiau reikia rinktis atsakingai, nes yra žmonių, kurie savo darbo nemoka atlikti profesionaliai ir gali pridaryti įvairių klaidų.

Žinoma, spyną atrakinti galite ir savo rankomis, nes ją atrakinti galėsite bet kada, tačiau ar tai nepadarys žalos?

Tačiau neturint tam įgūdžių ir žinių, tai užtruks ilgiau, o tada bandymas išspręsti problemą gali kainuoti brangiau. Ištikus tokioms nelaimėms, svarbu išlikti ramiems ir nepanikuoti. Daugelis iš mūsų yra jautrūs pamestiems automobilio raktams, ypač kai turime tik vieną raktų rinkinį. Šioje situacijoje dažnai priimame neteisingą sprendimą: bandome jėga atidaryti automobilio dureles, užtrenkti, išdaužti stiklą, sugadinti spyną ir automobilio dekoratyvines detales.

Avarinis automobilių atrakinimas, kaip tai atrodo?

Specialistai saugiai išardys spynas ir skubiai pagamins naujus raktus, pritaikytus jūsų spynoms. Suprantama šios situacijos skubumas, todėl dirbama laiku ir efektyviai bei daroma viskas, kad kuo greičiau grįžtumėte į įprastą gyvenimo ritmą. Teikiamos profesionalias konsultacijos telefonu bet kuriuo paros metu. Turima ne tik visą reikalingą įrangą ir įrankiai, bet ir ilgametę patirtis, kad galėtumėte mėgautis maloniu aptarnavimu ir profesionaliu atsakymu į klausimus, jei pasirinksite įmonę, kuri turi patirties ir gerus meistrus.

Naujausia berakčių automobilių sistema tarsi numalšina automobilių savininkų galvos skausmą, tačiau net ir beraktės sistemos atrakinimo mechanizmas turi įmontuotą fizinį korpusą. Raktas yra ne tik automobilio identifikavimas, bet ir apsaugos nuo vagystės lustas. Todėl net jei sėdint tokiame automobilyje rakto į spyną kišti nebereikės, deja, jį privalote nešiotis su savimi, o jei neturite kopijos, raktą teks kuo greičiau pasigaminti, juk be jo neišeis užvesti ar atrakinti automobilio. Automobilio raktelių gamyba nuo nulio apima kelis svarbius etapus, todėl čia reikalingas tikslumas, patirtis ir kantrybė. Pirmiausia turima atkurti gamyklinius rakto nustatymus į specialų kodą. Kiekvienas raktas turi unikalų kodą, kurį galima gauti tik iš automobilio gamintojo.

Automobiliui aptikus aukšto dažnio signalą iš tinkamai užprogramuoto rakto, sistemos komponentai atsirakins ir užves automobilį. Priešingai nei mano daugelis žmonių, norint pagaminti automobilio raktus, nepakanka nupjauti rakto mentę. Tai ypač aktualu, kai šiuolaikinio automobilio rakteliai net neužrakinti ir automobilis neužrakintas. Todėl meistrų užduotis – pažangia įranga programuoti naujai pagamintus raktus ir susieti juos su konkrečiu automobiliu nepažeidžiant gamintojo rekomendacijų bei apsaugoti Jus nuo bet kokio rakto gedimo ar net vagystės.

Avarinis namų durų atidarymas

Atsarginis namų raktas dažniausiai laikomas namuose. Tai neprotingas sprendimas, nes net ir pametę raktą nuo namų, vis tiek negalime į juos patekti. Kol raktas buvo paliktas lauke, niekas kitas namuose negalės eiti namo. Raktus ir jų kopijas geriausia patikėti artimam kaimynui, kad prireikus galėtumėte įeiti į savo namus be rakto, nes jei kopijos bus namuose neišeis jomis pasinaudoti.

Kai prireikia pagalbos, laikas tampa labai svarbus, o kritinėse situacijose ne visada pavyksta racionaliai įvertinti situaciją. „Ozo servisas“ garantuoja, kad servise gausite aptarnavimą laiku su nuolaida. Mūsų darbuotojai iš karto atrakins ir pakeis reikiamas spynas, kad Jūsų namuose nė sekundei nekiltų nesaugu.

Užs. 9278