Išnešti šiukšles mieste – tik avint „guminius“

B. PETKEVIČIŪTĖS nuotr.
Biržų miesto, Vytauto g. 39 B namo gyventoja vargsta išnešdama šiukšles – lyjant lietui prieiga prie konteinerių virsta purvynu.
Žmonės guminius batus arba „kaliošus“ dažniausiai avi dirbdami darže ar atlikdami kitus ūkio darbus. Tačiau vienai Biržų miesto Vytauto gatvės gyventojai jų prireikia einant į daugiabučių namų kiemą išmesti šiukšlių – drėgnu oru prie konteinerių tikra purvynė, todėl „išeiginiai“ batai bemat apliptų žemėmis. Savivaldybės atstovai tikina, kad perkelti atliekų konteinerių į kitą vietą ne taip paprasta, lengviau priėjimą prie jų užpilti skalda.

Jaučiasi nuskriausti

“Ar mes esame kitokios „skūros“, kad šita bėda niekam neįdomi? Kituose daugiabučių kiemuose konteineriai tvarkingi: aptverti, su stogeliais, priėjimas geras, o mūsų – kaip niekur kitur. Ir tą kenčiame jau kelinti metai“,- piktinosi į redakciją paskambinusi biržietė. Moteris savo vardo atskleisti nenorėjo, tik pasakė kad yra Vytauto g. 39 B namo gyventoja ir, anot jos, su šia problema susiduria ne vien ji, bet ir kiti namo gyventojai.

“Tegu savivaldybės darbuotojai pakelia užpakalius ir ateina pažiūrėti, kaip mes gyvename, kodėl į mus niekas nekreipia dėmesio? Kreipėmės į juos ne kartą, bet mums buvo pasakyta, kad tai yra namo problema, o jie nieko negali padaryti, esą komunikacijos tinklai neleidžia konteinerių perkelti į kitą vietą. Bet mes neprašome jų perkelti ar išasfaltuoti kelio – bent jau žvyru galėtų užpilti, kad nereiktų maurais vaikščioti“,- kalbėjo moteriškė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/