Išgujus poetės vardą, negali likti ir Tarybų gatvės pavadinimo

I. Butkevičiūtės nuotr.
Biržų miesto Salomėjos Nėries gatvė bus pervadinta į Pakrantės gatvės pavadinimą, tačiau lentelėmis ant namų teks rūpintis patiems gyventojams.
Jau šią savaitę rajono politikai svarstys klausimą dėl Salomėjos Nėries gatvės, esančios Biržų mieste, pavadinimo keitimo, o kitą mėnesį eilė ateis ir Vabalninke esančiai to paties pavadinimo gatvei. Pats laikas galvoti naują pavadinimą ir Tarybų gatvei.

Teko susitaikyti su pokyčiais

Biržų miesto Salomėjos Nėries gatvės gyventojai žinią apie jų gatvės pavadinimo keitimą sutiko nepalankiai. Tačiau po diskusijų, kaip teigia savivaldybės atstovai, neprieštaravo pokyčiams. Buvo renkamasi iš dviejų pavadinimų – žmonės pageidavo pervadinti Pakrantės arba Paežerės gatve. Tačiau vėliau patikslino nuomonę, nurodydami, jog priimtinesnis Pakrantės pavadinimas.

Atsižvelgiant į tai, savivaldybės tarybos svarstymui buvo parengtas sprendimo projektas, kuriame numatyta Biržų miesto Salomėjos Nėries gatvės pavadinimą pakeisti ir jai suteikti Pakrantės gatvės pavadinimą.

Sprendimo projektą dėl Vabalninko miesto Salomėjos Nėries gatvės pavadinimo keitimo savivaldybės tarybai planuojama teikti svarstyti gegužę arba birželį.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com