Įrengiama savitarnos automobilių plovykla

Atidarius savitarnos automobilių plovyklą, vairuotojai galės rinktis iš 5 siūlomų plovimo procedūrų.

Jau rugsėjį Vabalninko gatvėje šalia žiedo buvo aptverta seniai nenaudojama aikštelė. Jau netrukus čia turėtų atsidaryti ilgai laukta savitarnos automobilių plovykla.

Biržuose iki šiol tokios dar nebuvo. Prieš kurį laiką Plento gatvėje atsirado savitarnos automobilių plovykla su aktyviomis putomis, tačiau putos ant automobilių patekdavo trinant šepečiu. Tai automobilio kėbului nėra labai gerai.

Darbų pabaiga numatoma gruodį, tačiau ar gyventojai jau šiemet džiaugsis naująja plovykla, nėra žinoma. Už statybinės technikos priežiūrą atsakingas specialistas Balys Žygelis pasakojo, kad niekada nėra iš anksto aišku, kaip seksis darbai, kaip oro sąlygos lems darbų eigą. Vienu metu, bet kuriuo paros laiku plovykla galės naudotis 4-5 automobiliai. Vairuotojai rinksis iš kelių siūlomų plovimo programų: purvo atitirpinimo, aktyvių putų, skalavimo aukštu slėgiu, vaškavimo ir plovimo distiliuotu vandeniu.

Šiai dienai dar vyksta parengiamieji lauko darbai. Betonuojamas pagrindas, yra įvedami lauko tinklai, kanalizacija, vandentiekis, elektra.

 

Susijusios naujienos