Interneto svetainės kuriose lietuviai praleidžia daugiausiai laiko

Asociatyvi nuotr.
Interntas
Internetas tampa vis svarbesne mūsų gyvenimo dalimi. Patys pagalvokite apie savo dieną – juk internete tikrai praleidžiate labai daug laiko, o dažnai būtent čia, gerdami rytinę kavą, net ir pradedate savo dieną.
Šiame straipsnyje plačiau pakalbėsime apie internetinių svetainių tipus, kuriose lietuviai praleidžia bene daugiausiai laiko.

Itin populiarūs – socialiniai tinklai

Paskutiniu metu būtent socialiniai tinklai yra tikri interneto karaliai. Juos naudoja įvairiausių amžiaus grupių atstovai nuo jaunų iki senų, o patys socialiniai tinklai gali pasiūlyti praktiškai viską – ten rasi ir informaciją apie naujausius pasaulio įvykius, ir galėsi bendrauti su kitais vartotojais.

Socialinis tinklas numeris vienas Lietuvoje, be abejo, yra „Facebook“. Pastarąjį naudoja ypatingai daug žmonių, o tai iš esmės lemia portalo patogumas ir paprastumas. Be to, šis socialinis tinklas turi didelį ginklą prieš kitus, kadangi turi itin patogią susirašinėjimo programėlę – „Messenger“. Išties dabar žmonės per „Messenger“ susirašinėja dažniau nei SMS žinutėmis.

Taip pat derėtų išskirtin tokius socialinius tinklus kaip „Instagram“ ir „Tik Tok“. Tiesa, jie iš esmės yra pritaikyti tik mobiliesiems telefonams, todėl populiariausi yra tarp jaunesnių vartotojų – paauglių bei studentų.


Naujienų portalai eliminavo laikraščius

Būtina pakalbėti ir apie naujienų portalus, kadangi jie praktiškai išmetė iš rinkos žurnalus ir laikraščius. Populiariausios interneto svetainės Lietuvoje kasdien susilaukia šimtų tūkstančių unikalių vartotojų, o bendras paspaudimų kiekis jose siekia milijonus.

Be abejo, kaip ir buvo rašyta ir soc. Tinkluose galima sužinoti visas pagrindines Lietuvos ir pasaulio naujienas, tačiau ten straipsnių tiesiog nerasite. Jeigu norite perskaityti žinias kiek išsamesniame lygmenyje, tuomet jūs turite naudoti naujienų portalus kaip DELFI ar lrytas.lt.

Lietuvoje plačiai naudojami ir terminiai naujienų portalai. Pavyzdžiui, krepšinio tema – krepsinis.net ir basketnews.lt. Įvairiausias naujienas lietuviai skaito ir savo šalies regionuose. Juk jei pirkdavote savo miesto laikraštį, greičiausiai naršysite ir savo miesto naujienų portale.


Žaidimų svetainės taip pat turi auditoriją

Internete žmonės mėgsta žaisti įvairius žaidimus. Tas pats kazino ir lošimo automatai internete dabar siūlo labai aukštos kokybės paslaugą, tačiau čia yra tik vienas iš galimų pavyzdžių, o jų yra kur kas daugiau.

Turbūt visi puikiai žinote tokią svetainę kaip Miniclip.com. Joje kasdien galima sutikti tūkstančius lietuvių, kurie žaidžia elementarius žaidimus. Jie nieko nekainuoja ir yra tikrai smagi, daug laiko neeikvojanti pramoga, todėl kodėl gi to nepažaidus.

Vyresni žmonės būtent interneto pagalba vis dažniau žaidžia šachmatais, o tą jiems padeda padaryti šachmatų svetainės chess.com. Tiesa sakant, ji yra tokio aukšto lygio, kad būtent jos pagalba dabar vyksta net šachmatų pasaulio čempionatai.

Galima paminėti ir dar vieną kortų žaidimą „Durak“. Jį žaidžiame tik šiame regione, tačiau Lietuvoje jis yra netgi labai populiarus.

Taigi, internete Lietuviai skaito ir dsaro išties daugybę dalykų. Internetas su lyg kiekviena diena tampa vis svarbesne mūsų kasdienio gyvenimo dalimi.

Susijusios naujienos