Į naują gyvenimo kelią išlydėti 139 abiturientai

Ž. Maniko nuotr.
Ge­riau­sius Bir­žų „Sau­lės“ gim­na­zi­jos mo­ki­nius — Eval­dą Pruns­kų (kai­rė­je) ir Ro­ber­tą Bur­bu­lą ap­do­va­no­jo di­rek­to­rius D. Kor­sa­kas.
Penktadienį Biržų „Saulės“ gimnazija išlydėjo 97-ąją 125-ių abiturientų laidą, o Vabaninko Balio Sruogos gimnazija 72-ąją laidą – 14 dvyliktokų. Buvę moksleiviai, mokytojai ir visi, norėję pamatyti ir pasveikinti į naują gyvenimo kelią išeinančius jaunus žmones, buvo pakylėti ir nekantriai laukė atestatų įteikimo ceremonijos.

Skatino siekti tikslų

Atestatų įteikimo ceremonija Biržų pilies kieme prasidėjo „Saulės“ gimnazijos direktoriaus Dainiaus Korsako žodžiais: „Svajokite, nenurimkite, siekite savo užsibrėžtų tikslų“. Šią dieną jis lygino su naujų galimybių vandenynu, kuriame plaukiant negalima pasiduoti. Prieš atestatų įteikimą, kalbėjo ir mokytojai, abiturientų auklėtojai. Visi jie dėkojo dvyliktokams už kartu praleistus metus ir linkėjo sėkmės tolesniame kelyje.

„Tariu jums ačiū, kad teko garbė tuos ketverius metus jus pažinti. Aš, kaip auklėtoja, jumis didžiuojuosi ir linkiu skleisti sparnus, skristi į platųjį pasaulį ir rodyti jam savo talentus, gebėjimus bei siekti svajonių, užsibrėžtų tikslų. Būkite laimingi, eidami savarankiško gyvenimo link“, – palinkėjimus abiturientams sakė IVa klasės auklėtoja Lina Dzimidienė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/