Gyventojai piktinasi dėl duobėtų įvažiavimų ir kiemų: „Ką turime padovanoti, kad užlopytų?“

B. PETKEVIČIŪTĖS nuotr.
Štai tokiomis, iki 8 cm gylio, didžiulėmis duobėmis į Vilniaus gatvės, ketvirtojo daugiabučio namo kiemą kasdien priversti važiuoti ne tik namo gyventojai, bet ir verslininkai bei miesto svečiai.
Nesenai rašėme, kad Biržų mieste karštu asfaltu buvo „lopomos“ gatvių duobės. Tikėjęsi, kad kartu bus sutvarkytos ir giliausios duobės įvažiavime į vieno Biržų miesto Vilniaus gatvės daugiabučio namo kiemą, greta įsikūrusios kavinės „Biržė“ savininkai liko nusivylę – keliukas ir vėl liko nepaliestas... “Ką turime padovanoti savivaldybės darbuotojams, kad 30-ies metrų atkarpa būtų užlopyta?“- stebėjosi kantrybės netekęs kavinės šeimininkas Sigitas Jurčys.

Pernai nespėjo...

Neseniai redakciją pasiekė Biržuose veikiančios kavinės „Biržė“ savininko Sigito Jurčio laiškas. Jį gavo ir savivaldybės administracijos direktorė Jurga Bagamolovienė bei Biržų miesto seniūnė Kristina Undzėnienė.

Laiške verslininkas išdėstė problemą, kurios niekas nesprendžia jau antri metai – įvažiavimas iš Vilniaus gatvės į ketvirtu numeriu pažymėto daugiabučio namo kiemą nusėtas didelėmis ir giliomis duobėmis. Tuo keliuku į kiemą įvažiuoja ne tik daugiabučio namo gyventojai, bet ir kavinės „Biržė“ savininkai bei lankytojai. O pastarųjų, ypač šiltuoju metų sezonu, kavinėje niekada netrūksta...

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/