Gyventojai pageidauja šarvojimo salės, o kas investuos?

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Nemunėlio Radviliškio bendruomenės „Nemunėlis“ pirmininkė Asta Misevičienė sako, kad žmonėms būtų patogiau, jei šarvojimo salė būtų vietoje, tačiau šiuo metu tam pritaikytų patalpų bendruomenė neturi.
„Kodėl kitų kaimų bendruomenės turi šarvojimo sales, o Nemunėlio Radviliškyje jos nėra? Gal seniūnija galėtų tuo pasirūpinti, juk miestelyje yra laisvų patalpų?“- klausė į redakciją paskambinęs Jonas. Tačiau seniūnijos pozicija gyventojams nepalanki – ji laidojimo namų sako nesteigsianti – iniciatyvos gali imtis tik bendruomenė arba privatus verslas.

Toli važiuoti

Į redakciją kreipėsi Nemunėlio Radviliškio gyventojas Jonas, kuris guodėsi, kad miestelio seniūnija negali pasirūpinti šarvojimo sale.

“Perskaičiau laikraštyje, kad Ramongaliuose šarvojimo salė yra, nors seniūnijos centras Vabalninkas, kuriame taip pat yra patalpos šarvojimui, yra už kelių kilometrų. Tuo metu Nemunėlio Radviliškio gyventojai turi važiuoti dvidešimt kilometrų į Biržus, nes miestelyje tokios salės nėra. Kiek žinau, tikrai yra laisvų patalpų, kuriose galima velionį pašarvoti, tai kodėl seniūnija tuo nepasirūpina, kuo mes kitokie?“- nesuprato vyriškis.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/