Gyvenantys viltimi ir laukiantys gerumo

meninio archyvo nuotr.
Kaip šiai gėlei, auginamai Rasos ir Ričardo namuose, reikia vandens, taip šiandien šeimai reikia pagalbos. As
Rasa ir Ričardas gyvena Biržų rajone. Jų šeimą ištiko nelaimė – užklupo klastinga liga. Jos akivaizdoje žmonės problemas bando patys spręsti, tačiau, pripažino, be kitų žmonių pagalbos išsiversti sunku.

„Labai sunku prašyti, nes suprantame, kad kiekvienas žmogus turi savo gyvenimą, savo vargus, rūpesčius ir ligas. Tačiau, neturėdami kitos išeities, šiandien turime pripažinti, kad mums išties reikia pagalbos“,- kukliai kalbėjo Rasa. Moteriai nedrąsu, kai viešinama jos šeimos nuotrauka, kuri pridedama prie pagalbos šauksmo viešuosiuose socialiniuose tinkluose ir viliasi, kad žmonės nesmerks, o kas galės – padės ir parems.

„Visi mes šioje žemėje bejėgiai ir silpni. Nieko negali pasirinkti – nei likimo, nei ligos, nei lemties. Matyt buvo lemta man susirgti sunkia liga, kuri sujaukė gyvenimą ir dabar finansinė padėtis dar sunkesnė. Ačiū, jums, gerieji žmonės, kad patikėjote, jog man ir mano šeimai tikrai šiandien sunku. Mes tikime, kad rytojus išauš šviesesnis ir linksmesnis“,- kalbėjo Rasa.

Likimo smūgių nepagailėjusiai šeimai suskubo padėti Labdaros ir paramos fondas „Gėrio trupinėlis“. 2016 metais įkurtas fondas yra nevyriausybinė organizacija, kurios tikslas – padėti sunkiai gyvenančioms šeimoms, kuriose auga vaikai, padėti sergantiems vaikams jų tėvams bei globėjams.

Fondas jau surinko ir šeimai perdavė 4800 eurų, tačiau norintys prisidėti ir palengvinti Rasos ir Ričardo gyvenimą, dar gali paaukoti.

Trumpa istorija. Rasa ir Ričardas turi dvi dukreles. Kartu per gyvenimą pora eina jau 21-ierius metus. Negandos ir bėdos prasidėjo tada, kai vyras, vienoje įmonėje dirbęs 25 metus, susirado kitą darbą – įsidarbino LT ir Vokietijos bendrovėje ir čia jį apgavo – jam, kaip ir kitiems 120 darbuotojų, nesumokėjo atlyginimų ir bankrutavo. Liko viltis, kad kada nors pavyks susigrąžinti bent dalį teisėtai priklausančių pinigėlių...

Kai Ričardas neteko darbo, prasidėjo finansinės problemos. Šeima pasakoja, kad buvo dienų, kai neturėjo maisto. Be to, Raselei nustatytas ketvirtos stadijos vėžys... Su liga kovojama chemoterapijomis. Šioje situacijoje vyras palūžo – nebežino, kaip gali padėti šeimai. Jį guodžia žmona, nors pačiai reikia stiprybės ir supratimo. Tačiau šie žmonės kovoja už geresnį rytojų ir gyvena viltimi – Raselė važinėja gydytis, o Ričardas mokosi naujo amato. Liūdniausia, kad pajamų neužtenka netgi maistui, bet dar reikia ir mokesčius mokėti, pinigų reikia kitoms būtinoms prekėms. „Parduotuvėje gavome maisto produktų skolon“,- atsidūsta Rasa.

Labdaros fondas dar renka lėšas šiai šeimai ir paaiškina, kad tiesiai į Rasos sąskaitą vedami pinigai valstybės vertinami kaip pajamos ir bus apmokestinti. Todėl pagalbą galima suteikti per fondą.

Labdaros ir paramos fondas „Gėrio trupinėlis“

Swedbank Banko kodas 73000

SWIFT kodas HABALT22

Banko sąskaita LT837300010145919639

Seb banko sąskaita LT577044060008196348

paypal.me/GerioTrupinelis

Paskirtyje reikia nurodyti – parama Rasai.