Kupreliškio bendruomenės nuotr.
Kupreliškio miestelio Kupiškio gatvės asfalto danga nusėta duobėmis, o vienoje vietoje kelias net įlūžęs.
Kupreliškio miestelio žmonės pasipiktinę, kad pagrindinę gyvenvietės gatvę gadina žvyrą į kaimyninį Kupiškio rajoną intensyviai vežančios įmonės „Biržų ranga“ mašinos. „Pribaigs mūsų kelius, baigia ištrupinti paskutinius Kupreliškio kaimo, Kupiškio gatvės asfalto likučius“,- nerimauja gyventojai.

Ir triukšmas, ir kelio laužymas

Kupreliškio bendruomenės pirmininkas Gintaras Balčiūnas sako, kad vietos gyventojų skaičiavimais, pastaruoju metu, per dieną, vidutiniškai į Kupiškio rajoną išvažiuoja apie dvidešimt tokių mašinų.

„Išlekia su pilnom mašinom žvyro, o parbilda su tuščiom, nes netoli Papilio yra „Biržų rangos“ karjerai. Ne vienerius metus panašiu laiku tas pats kartojasi. Sunkiasvorės mašinos skrieja per gyvenvietę tikrai ne 50 km per valandą greičiu. Ir triukšmas, ir kelio laužymas – matome, kaip pakrauta mašina net šokinėja. Mūsų Kupiškio gatvės asfaltas ir taip prastos būklės – ištrupėjęs, duobė šalia duobės, o vienoje vietoje net įlūžęs. Lamdo mūsų gatvelę ir miškovežiai, ir kitos sunkiasvorės mašinos, tik niekas neremontuoja. Kartą per metus atvažiuoja kelininkai, kas antrą duobę užlopo, bet kas iš to, čia reikia kapitalinio remonto“,- kalbėjo G. Balčiūnas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/