Frevinistudio Parketo tendencijos

Nuolat besikeičiant namų interjero tendencijoms, medinės grindys išlieka vienos populiariausių. Būtent tokių grindų pasirinkimas suteikia begalines galimybes sukurti unikalias ir nuostabias interjero erdves. Tačiau 2024 m. matomos kelios ryškios tendencijos, kurias ir apžvelgsime.

Svarbiausia - tvarumas

Pasaulyje vis garsiau kalbant apie aplinkosaugos problemas, tvarūs pasirinkimai tapo interjero dizaino prioritetu. 2024 m. medinės parketo grindys ir toliau bus vienas iš jų, nes sumažina poveikį aplinkai bei suteikia jūsų interjero erdvėms išskirtinio charakterio. Tačiau svarbu rinktis kokybiškus, sertifikuotus produktus, todėl rinkdamiesi gamintoją atidžiai pasidomėkite.

Sudėtingi raštai ir geometriniai piešiniai

Parketo pasaulyje populiariausiais raštais vis dar išlieka Chevron ir Herringbone, tačiau vis dažniau ieškoma ir naujų galimybių. Būtent todėl ir mūsų asortimente galite rasti įvairius geometrinius raštus ar modernius tradicinių raštų montavimo būdus.

Plačios lentos

Nors siauros lentos buvo populiarios jau kurį laiką, 2024 m. ši tendencija įgavo naują pagreitį. Tokios grindys interjerui suteikia erdvės ir šiuolaikiškesnės išvaizdos. Taip pat, plačiose lentose labiau atsiskleidžia medienos raštai, kurie sukuria gamtos pojūtį bet kurioje patalpoje.

Išskirtinė apdaila

Tekstūra ir apdaila vaidina lemiamą vaidmenį medinio parketo estetikoje. 2024 m. matinis grindų paviršius tapo dar populiaresnis! Be to, vis labiau populiarėja gilaus šukavimo, sendinti paviršiai. Ši technika ne tik suteikia grindims naują charakterį, bet ir suteikia patvarią bei tekstūruotą apdailą, ypač naudojant Oksidacinę alyvą.

Mišrios medžiagos

Eksperimentavimas su mišriomis medžiagomis yra dar viena įdomi 2024 m. tendencija. Derinant medinį parketą su tokiomis medžiagomis kaip marmuras, betonas ar metaliniai akcentai, sukuriamas stulbinantis kontrastas, kuris nepalieka abejingų.

Nauja kolekcija

Atsižvelgdami į šias tendencijas sukūrėme naują kolekciją NATURE, kuri išsiskiria ne tik giliu šukavimu, naujomis spalvomis bet ir padengimu. Visi šios kolekcijos gaminiai padengti Oksidacine alyva. Medienos paviršių padengiant oksidacine alyva, mediena sukietėja gryname ore. Taip alyvos komponentai giliai kristalizuojasi medienoje, suteikdami jai gerą, beveik nematomą apsaugą.

Skirtingai nuo tradicinių paviršių, tokių kaip lakas, vaškas ar UV spinduliais išdžiovintas alyvos paviršius, kurie sudaro ploną plėvelę ant medienos paviršiaus, oksidacinė alyva įsiskverbia giliai į viršutinį parketo sluoksnį ir visiškai užpildo medienos poras.

Taip medienos ląstelėse lieka daug deguonies ir alyva efektyviai sustiprina medienos struktūrą iš vidaus. Tai suteikia jūsų parketo viršutiniam sluoksniui labai patvarią ir tvirtą struktūrą su beveik nematomu, natūraliai matiniu paviršiumi, kuris išlieka kvėpuojantis. Geriausias būdas pajausti šį efektą – vaikščioti basomis ant oksidacine alyva padengto parketo.

Nesvarbu, ar atnaujinate savo namus, ar projektuojate komercinę erdvę, susisiekite su mumis! Esame atsidavę ir aistringi jūsų svajonių grindims!

Užs. 14000