Eksperto ieškos, kol upė užšals?

B. Petkevičiūtės nuotr.
Kol nesurastas ekspertas, brokuoti statomo tilto per Apaščios upę poliai nebus tvarkomi.
Administracijos direktorė Irutė Varzienė patvirtino, kad eksperto paieškos dėl Biržuose statomo tilto per Apaščios upę polių būklės užsitęsė.

“Eksperto paieškos užtruko, kadangi sprendimas atlikti ekspertizę buvo priimtas daug anksčiau negu gautas statybos inspekcijos nurodymas, nors čia kažkas pozicionuoja kitaip“,- sakė I. Varzienė ir pridūrė girdėjusi, kad apskritai tokio eksperto paslaugų Lietuvoje reikia laukti 2-3 mėnesius.
“Penktadienį jau suformuota viešųjų pirkimų specifikacija ir labai tikiuosi, kad ekspertizė jau bus nupirkta“,- komiteto nariams vakar pranešė administracijos direktorė. Kol kas minėto tilto naujai nulietos yra tik dvi kolonos, nes darbai yra sustabdyti, kol bus atlikta ekspertizė, defektų šalinti daugiau neleidžiama. Iki kol bus atlikta ekspertizė, galimi tik nukasimo darbai Latvygalos gatvės upės kranto pusėje. Ir tik tada, kai bus atlikta ekspertizė ir gautos išvados, bus galima toliau šalinti defektus. Politikas Dalius Drevinskas sunerimo, kad iki tol, kol bus atlikta ekspertizė, upė kartu su visais brokuotais poliais gali ir užšalti...
“Na, bus, kaip bus, dabar rizikuoti nebegalime, problema yra rimta. Rangovai patys iš savo pusės irgi atlieka įvairius tyrimus“,- kalbėjo I. Varzienė.